Екологічна ситуація на озері на Пекарні: депутати взялися вирішити проблему забруднень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відсутність очисних споруд біля озера на Пекарні призводить до того, що дощова вода з навколишніх вулиць з брудом та нечистотами стікає в озеро і забруднює його.

На цій проблемі загострив увагу депутат Броварської міської ради, обраний по виборчому округу №1, де знаходиться вулиця Горького , що оминає озеро, Юрій Скотніков.

Як розповіли мешканці вулиці Горького , «Водоканал» нібито дав вказівку, щоб дощова вода не потрапляла у місцеву каналізацію. В результаті вода, яка збирається в низинній частині вулиці Горького буд 40 , стікає в озеро. Так сам брудна вода тече в озеро, коли каналізація забивається.

Додає проблем місцевим жителям і відсутність на цій ділянці тротуарів, а тому в дощ, як жартують мешканці вулиці, доводиться йти «по парканах».

«Разом з мазутом та солями по рівчаках все тече в озеро, де ми (броварчани — прим. Т. Б.) будемо купатися», — говорить Скотніков.

озеро (1)

озеро (3)

озеро (7)

За словами депутата, потрібно залучити кошти і побудувати на ділянці шляху спеціальну врізку для каналізації та систему для збору води під час злив та повеней.

 

«Вода стікає в озеро з найнижчої точки вулиці від клумби (біля входу в парк «Приозерний» — прим. Т. Б.) і з вулиці Олександра Білана. Потрібно зробити зливову систему з відстійником. Тяжкі предмети і осад буде осідати у відстійнику, а чиста вода потраплятиме в каналізацію. На жаль, роками цією проблемою ніхто не переймався і нічого не робив», — сказав Скотніков.

 

За словами Юрія Анатолійовича, уже найближчим часом він звернеться до заступника міського голови по напрямку ЖКГ Григорія Голубовського щодо створення робочої групи по вирішенню даної проблеми. «Зараз з одного боку тривають роботи по очищенню озера, а з іншого — водойма засмічується», — наголосив Скотніков.

Поділіться.

Коментарі закриті.