Електронним рецептом тепер можна скористатися іще в 3-х аптеках міста – АДРЕСИ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом минулого тижня до програми «Доступні ліки» долучилися іще три аптечні пункти із двох мереж – «Алтея» і «Пані Аптека». Відтепер громадяни можуть отримувати ліки за електронним рецептом і за програмою в цілому за шістьма адресами. Про це під час оперативної наради за участі міського голови в понеділок, 22 квітня, а також у коментарях «Трибуні Броварів» розповів Ігор Кравцов, керівник первинної медицини міста.

Минулого тижня до Національної служби здоров’я України приєдналися ще три аптеки з двох мереж у Броварах, – зазначає  Ігор Кравцов. Приватні компанії уклали договори на відшкодування за медикаменти, які видають за програмою «Доступні ліки».

Як зазначає керівник первинної медицини Броварів, тепер програма працює також в одній аптеці «Алтея» – по вул. Гагаріна, 23, що біля 7-ої школи, а також у двох аптечних закладах мережі «Пані Аптека» – по бульв. Незалежності, 6 і на вул. Короленка, 68.

Водночас мережа комунальних аптек № 2 досі не уклала договору із Національною службою здоров’я України, програма «Доступні ліки» там не працює. Тож на цей час із електронними рецептами працюють лише три мережі, які мають 6 аптечних пунктів.

Нагадаємо, раніше «Доступні ліки» запрацювали в трьох аптеках мережі «Вета-Плюс»: на Масиві по бульв. Незалежності, 9; на Геологорозвідці по вул. Олександра Білана, 5 і на Торгмаші по вул. Володимира Великого, 10.

Зазначимо, що введення електронного рецепта запланували ще з минулого року. У Броварах прогнозували запуск іще в грудні. Водночас по Україні система мала запрацювати 1 квітня. Втім, до цієї дати старт не відбувся. Загалом же планували введення системи в 14 аптечних пунктах Броварів.

Поділіться.

Залиште відповідь