Укрзалізниця розробляє проект повного оновлення системи приміських поїздів Києва, що дозволить у години пік запускати їх кожні 10-15 хвилин. Відповідне доручення Укрзалізниці видав Кабінет міністрів України, – повідомляє «Громадське».

«Ми не зможемо забезпечити такий інтервал, як у метро, але спробуємо зробити інтервал на рівні 10-15 хвилин», – повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

За його словами, проект включатиме повне оновлення пересувного складу приміських поїздів та міської електрички Києва, а також удосконалення залізничного сполучення. Нова система приміського залізничного транспорту діятиме на напрямках до Ірпеня, Фастова, Броварів та інших міст-супутників Києва, з якими є залізничне сполучення.

Пан Кравцов додав, що в планах зробити київський S-Bahn (аналог системи приміських поїздів у Німеччині та Австрії). Наразі найдорожча частина проекту – це інфраструктура. Вартість цього проекту складає кілька мільярдів гривень, а фінансувати його мають із бюджету Києва та міст-сателітів столиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: