Фракція броварського «Голосу» засудила своє керівництво, але лишається працювати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У зв’язку з останнім розколом у центральному осередку партії «Голос» фракція політичної сили в раді Броварської громади сьогодні зробила заяву на своїй сторінці у Фейсбуку. Як пояснюють депутати, вони і далі продовжують працювати, назву фракції не змінюють. Водночас обранці засуджують дії керівництва своєї партії.

Нагадаємо, кілька місяців тому навколо головного проводу «Голосу» розгорівся скандал. Частина фракції у Верховній Раді звинуватила лідерку Кіру Рудик в узурпації влади в партії. 29 липня відбувся з’їзд політсили, який не призвів до вирішення проблеми. Низка депутатів заявили про вихід з партії.

Читайте також: «Голосу» більше не існує? Чому нардепи масово виходять із партії

Після цих подій, сьогодні, осередок броварського «Голосу» зробив заяву. У ній він зазначив: «Команда «Голосу» міста Бровари та Броварського району продовжує працювати на громаду в сформованому складі. Під час виборів команда «Голосу» об’єднала найбільшу кількість небайдужих мешканців і активу міста і району. Було б великою помилкою зараз це втрачати.»

броварська фракція "Голос"

Представлення броварської команди “Голосу” на виборах 2020 року

В осередку також зазначили, що партійне будівництво – це складний процес і кропітка системна робота, в якій недоречна занадто велика емоційність. Але саме в процесі діалогу та відкритого обговорення питань, відбувається легітимізація прийнятих з’їздом партії рішень та підтверджується мандат керівному складу на подальшу роботу.

«На жаль, з’їзд проведено в такий спосіб, що унеможливив будь-який діалог стосовно проблем, з якими стикнулася партія. Таким чином, хоч процедурно й ухвалено ряд рішень, але чи стали ці рішення легітимними в очах партійців, активістів та прибічників Голосу?» – риторично запитали в команді.

В осередку вказують, що партію полишають депутати Верховної Ради, які не мають жодних ідеологічних розбіжностей з тими, хто лишається. Єдиним суперечливим питанням є персоналії керівництва партії. І саме керівництво партії має нести відповідальність за такий стан справ.

Як пояснила депутатка ради Броварської громади від «Голосу» Ірина Веремчук, осередок політичної сили засуджує дії керівництва центрального проводу. Водночас, фракція «Голосу» в Броварській міській раді працюватиме і надалі, свою назву не змінюватиме.

Фото – Голос. Броварська громада

Читайте також

  1. ДемАльянс + Голос = Голос: у Броварах представили команду на місцеві вибори
  2. Команда «Голосу» та кандидатка в депутати Ірина Веремчук: ми вас не підведемо!
  3. Перевибори-2021. Кандидат на посаду міського голови Андрій Саук: “Чому я”. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь