Фракція Самопоміч хоче «відсадити на гальорку» Людмилу Кулініч

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Законотворча» ініціатива депутатів броварської Самопомочі до чергової сесії 28 вересня не обмежилась проектом рішення про створення КП «Муніципальна варта» за поданням Юрія Скотнікова.

4 вересня на сайті Броварської міської ради оприлюднено ще один проект рішення, ініційований на цей раз головою депутатської фракції «Об’єднання Самопоміч».

Зміни, запропоновані Тетяною Криловою, стосуються внесення коректив до схеми розташування робочих місць депутатів у сесійній залі, та закріплення за колегою по депутатському корпусу Людмилою Кулініч іншого робочого місця, а саме – за №18.

Простіше кажучи, депутат Тетяна Крилова пропонує пересадити Людмилу Кулініч у зв’язку з виходом останньої зі складу депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч», підшукавши їй нове робоче місце на гальорці.

Людмила Кулініч у коментарі виданню «Трибуна-Бровари» повідомила наступне: «Про ініціативу Тетяни Крилової я знаю. Сказати можу, що мені подобається моє місце, я не маю наміру його змінювати. Оскільки авторитетною для мене є думка колеги-депутата Володимира Чаюна (займає сусіднє робоче місце у залі виконкому – прим. Т.-Б.), я зателефонувала і запитала чи бентежить його моє розташування або присутність поруч. На що отримала відповідь, що персонально його це жодним чином не зачіпає. Тому я не бачу доцільності змінювати своє робоче місце. Тим не менше за проект рішення буде голосування, тому кожен депутат буде вирішувати для себе, як визначатись з цього приводу».

Володимир Чаюн повідомив, що прокоментує ситуацію після засідання фракції 12 вересня.

Місце у сесійній залі, де нині працює Людмила Кулініч, раніше належало екс-депутату та колишньому очільнику фракції Самопоміч у БМР Андрію Василенко, який прокоментував ситуацію наступним чином: «Ця «надважлива» для міста ініціатива, мабуть, покликана вирішити цілу низку актуальних проблем?!… А загалом дуже сумно. Я намагаюся не спостерігати за перебігом подій у БМР. Мабуть, я не досягнув того рівня розвитку, щоб крізь блюзнірство побачити хоча б натяк на збудування міста».

Нагадаємо, раніше радою вже вносились зміни до схеми розташування робочих місць депутатів. Рішенням №231-16-07 від 02.08.2016 року закріплювались робочі місця за депутатами Вадимом Андрієвським, Василем Кочубеєм, Юрієм Чередником, Андрієм Лопатюком, Сергієм Бельським, Андрієм Тютюнником. Відповідні  зміни відбувались згідно заяв вищезазначених депутатів.

Поділіться.

Залиште відповідь