Головою комісії з найменувань та пам’ятних знаків обрали броварського журналіста Карпія

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Головою комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків міста Бровари обрано журналіста одного з броварських видань 28–річного Дмитра Карпія. За це рішення проголосувало 20 депутатів, 8 утрималося і 2 «проти». Десятка тих, хто не підтримав Дмитра виглядає так: міський голова Ігор Сапожко, Олександр Рєзнік, Борис Дудко (обидва — «Батьківщина»), Петро Бабич (УКРОП), Оксана Мельник, Тетяна Тоцька, Володимир Оксютенко, Людмила Темченко, Лідія Сенько (усі — «Єдність») та Вікторія Коваленко (РПЛ).

Дмитро Карпій до цього часу входив до робочої групи з підготування пропозицій щодо перейменувнння вулиць м. Броварів разом з нашою землячкою, українським краєзнавцем та поетесою Марією Овдієнко розробляли проект перейменування вулиць у Броварах, використовуючи, зокрема, рекомендації Українського інституту національної пам’яті.

Сама Марія Григорівна (Дмитро увійшов до комісії замість неї) охарактеризувала Карпія як надзвичайно відповідальну і порядну людину, члени земельної комісії, які представляють «демократичне крило» у міськраді принципово не голосували за Дмитра як за секретаря комісії, наполягаючи на тому, що він має бути саме головою. Сам Дмитро є прихильником процесу декомунізації та неодноразово доводив, що процес перейменування вулиць у місті для мешканців цих вулиць не потребує додаткових фінансових витрат.

Відзначимо, що Дмитро Карпій під час судового процесу по перейменуванню вулиць (по справі Шубіної, Федяніної та Олейнік) подавався представником третьої сторони з боку відповідача — міської ради, але суд закрив справу, оскільки позивачі кілька разів не прийшли на засідання). А у судовій справі за позовом Нємчиної вже є представником третьої особи з боку відповідача.

Поділіться.

Коментарі закриті.