Готель «Дніпро» в Києві продали за 1,1 млрд грн фірмі з броварською реєстрацією

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Готель «Дніпро», що стоїть на Європейській площі в Києві, приватизували. Донедавна державний заклад пішов з молотка за понад 1,1 млрд грн. Про це повідомляє Фонд держмайна України. Придбала його фірма з реєстрацією в хаті в Старому місті Броварів.

Аукціон відбувся вчора, 15 липня. «Дніпро» з переможною ставкою в розмірі 1 млрд 111 млн 111 тис. 222 гривні придбало ТОВ «Смартленд». Сума в 14 разів перевищила стартову.

Згідно з єдиним державним реєстром юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань, кінцевим бенефіціаром «Смартленда» є ТОВ «Айс Таун», що належить Олексію Ігуніну. А керівником «Смартленда» є Максим Терещук.

Сама компанія розміщена на вул. Київській, 130 у Броварах. За цією адресою – садибна забудова. За даними Google Street View, будинок № 130 – невеличка хата за непримітним парканом.

Вул. Київська, 130

Такий вигляд має адреса реєстрації фірми, що придбала готель за понад 1,1 млрд грн

Як зазначив голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, після завершення аукціону переможець зобов’язаний пройти перевірку на доброчесність коштів. Лише після цього з ним підпишуть договір.

Які умови для нового власника

Інвестор має 30 днів для перерахування грошей. В іншому разі нараховуватиметься пеня. Після двох місяців очікування сплати результати скасовуються.

Готель "Дніпро"

Готель “Дніпро” розміщений в серці столиці

Як зазначає «Економічна правда», у Фонді держмайна України назвали ключові постприватизаційні умови для потенційних інвесторів:

  • збереження готелю не менше, ніж на сто номерів, рівня не менше чотирьох зірок і колективу без зменшення зарплати мінімум протягом пів року;
  • погашення дебіторської заборгованості, зокрема із зарплати, не пізніше, ніж за пів року з дати переходу права власності;
  • збереження в назві слова «Дніпро» (Dnipro).

Готель «Дніпро» виставлявся на продаж за стартовою ціною 80,92 млн грн. У торгах взяли участь 29 компаній.

У будівлі 12 наземних і 1 технічний поверх, бельетаж, а також підвал. Також готелем гостьовий паркінг на 56 паркомісць. Заклад має 186 номерів різних типів, ресторани, бари, SPAцентр і кілька конференцзалів.

Зображення – УНІАН, Google Street View

Читайте також

  1. Комплекс колишнього броварського оптового ринку продали за 44, 5 млн грн
  2. Гаражний кооператив «Лагунова 2015» отримав в оренду земельну ділянку і «переїжджає»
  3. В Україні створили Єдиний державний реєстр корупціонерів
Поділіться.

Залиште відповідь