Генштаб скасував документ про видачу дозволів на пересування військовозобов’язаних

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Рішення про отримання дозволу на переміщення для призовників та військовозобов’язаних вирішили скасувати. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Він наголосив, що цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України.

«Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії з перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави», – написав Залужний.

Валерій Залужний зауважив, що дію документа скасують та відправлять його на доопрацювання, а вже оновлений документ розроблять на основі змін до законів та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення в умовах воєнного стану, оскільки наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.

Нагадаємо, що днем раніше президент Володимир Зеленський відреагував на рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання дозволів для військовозобовʼязаних та призовників.

У своєму відеозверненні він зазначив, що в суспільстві виникло багато суперечок щодо цього рішення.

«Я бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння та обурення. Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів. Прошу Генеральний штаб надалі не ухвалювати без мене подібних рішень», – підкреслив президент.

ФОТО – 24 канал

Читайте також:

  1. Із якими хворобами не призивають до армії під час воєнного стану
  2. Військовим Броварського району на фронт доставили все необхідне – Броварська РВА
  3. На Сході країни загинув учитель із Княжичів Анатолій Федоренко
  4. У бою на Сході країни загинув броварчанин Ярослав Друзь. Що відомо про Героя
Поділіться.

Залиште відповідь