На Сході країни загинув учитель із Княжичів Анатолій Федоренко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про загибель Анатолія Федоренка на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила українська семиборка Аліна Фьодорова – колишня учениця Анатолія Петровича. Також інформацію про смерть свого чоловіка на сторінці у Фейсбуці підтвердила Любов Федоренко. Журналістам «Трибуни» вдалося поспілкуватися з подружжям Залозних – Людмилою і Володимиром, які дружили з покійним.

Людмила Залозна, яка працює в Княжицькій школі вчителькою початкових класів, згадує, що прийшла на роботу в навчальний заклад в один рік із Анатолієм Петровичем – у 1991-му. Молодого вчителя фізкультури і допризивної підготовки відразу полюбили учні, поважали вчителі.

Анатолій Петрович гарно грав на гітарі, співав, читав вірші. Загалом, був дуже активним, любив їздити в ліс по гриби, згадують друзі.

Анатолій Федоренко

У Володимира і Людмили Залозних згадки про Анатолія Петровича особливо теплі, адже саме він познайомив майбутнє подружжя і був на їх весіллі головним свідком. Та і як людина був добрим і безвідмовним, якщо потрібна була допомога,  розповідає Володимир Залозний.

Анатолій Федоренко

Років із 10 тому Анатолій Федоренко завершив свою педагогічну діяльність і пішов працювати приватним підприємцем – ремонтував автівки.

Із початку повномасштабної російської агресії приєднався до тероборони Броварського району, підписав контракт із ЗСУ.

За два тижні до звістки про смерть, подружжя Залозних зустріли Анатолія Петровича в Броварах біля супермаркета. Чоловік повідомив, що йде на фронт і був оптимістично налаштований.

Володимиру важко говорити і він ще сподівається, що його друг живий, адже тіла не бачили. Проте побратими, які потрапили з Федоренком під артилерійський обстріл під Лисичанськом 28 червня, кажуть, що Анатолій Федоренко загинув. У березні йому виповнилося 53 роки.

Анатолій Федоренко

У Анатолія Федоренка залишилася дружина і два сини, один із яких – неповнолітній. Людмила Залозна каже, що Анатолій Петрович був справжнім батьком, адже виховав гідних синів.

«Після школи він не раз говорив мені, що бачив у мені потенціал, тому і закривав очі на всі мої вибрики. А зараз пишається мною і гордий, що в нього була така учениця як я. А я дякую, що в мене був такий гарний, веселий і розумний вчитель фізкультури!», – написала на своїй сторінці у Фейсбуці  колишня учениця Анатолія Петровича,  українська семиборка, призерка чемпіонатів світу, майстер спорту України міжнародного класу Аліна Фьодорова.

Царство Небесне і вічний спокій Герою.

Про дату поховання Анатолія Федоренка повідомимо додатково.

Читайте також

  1. У бою на Сході країни загинув броварчанин Ярослав Друзь. Що відомо про Героя
  2. У боях із російськими окупантами загинув Олег Куцин – командир батальйону, який обороняв Броварщину
  3. На фронті поліг броварчанин Михайло Завірюхін – син загиблого розвідника-АТОвця Ігоря Завірюхіна
  4. «Росія від нас не відчепиться, треба бути готовим захищати країну»: Броварська громада попрощалася із загиблим Героєм Олексієм Кузьком
  5. «Я молодий і маю захищати свою країну і тебе, мамо»: Бровари попрощалися з Героєм Антоном Перегудовим
  6. Загиблі Герої: Анатолій В’ялий із позивним «Мак»: «Якщо не я, то хто?»
Поділіться.

Залиште відповідь