«Росія від нас не відчепиться, треба бути готовим захищати країну»: Броварська громада попрощалася із загиблим Героєм Олексієм Кузьком

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 Сьогодні, 16 червня, Броварська громада попрощалася зі своїм захисником – Олексієм Кузьком.

Небесне військо поповнилося світлою душею ще одного броварського Героя – 43-річного Олексія Кузька. Невимовний біль і втрата не лише в серці дружини, двох його неповнолітніх синів, стареньких батьків і брата, а і в земляків, адже Олексій віддав заради нашого миру і спокою найцінніше, що мав – своє життя.

Із дружиною загиблого Героя нам не вдалося поспілкуватися: лише три місяці тому Оксана оплакувала загибель свого батька Олексія Кузьмича Кушніренка, а тепер – страшна втрата чоловіка, тож від болю в жінки розривається серце і вона не має бажання ні з ким спілкуватися.

Олексій Кушніренко, полковник МВС у відставці, загинув 26 лютого в Іванківському районі від удару авіабомби, яка розірвалася на його подвір’ї. Сусіди поховали чоловіка на подвір’ї, а згодом, коли вибили окупантів, перепоховали на кладовище. А тепер рашисти забрали в неї ще одну рідну і дорогу людину.

До війни Олексій працював керівником фірми, яка займалася встановленням дорожніх знаків. Як розповіла журналістам «Трибуни» колега загиблого захисника Анна, Олексій був надзвичайно добрим, порядним і відповідальним. «Коли ми збиралися родинами, Олексій був улюбленцем дітей – постійно з ними грався. А вони, які дуже тонко розуміють справжню щиру і добру людську душу, тягнулися до нього», –  згадує Анна.

Та додає, що він знав, що буде повномасштабне вторгнення росії. «Вони від нас не відчепляться, напад – це лише питання часу, треба бути готовим захищати країну», – казав. Проте ніхто зі знайомих йому не вірив. Анна каже, що Олексій був внутрішньо готовий до того, що потрібно буде дуже швидко організуватися і йти боронити свою землю.

Коли розпочалося повномасштабне російське вторгнення, того ж дня, 24 лютого, він вивіз до кордону свою сім’ю, а сам повернувся і вступив у ряди ЗСУ.

Олексій Кузько

Тим, що Анна та її діти не побачили жахіть окупації в Броварському районі і залишилися живими, жінка завдячує саме Олексію. Адже він знайшов потрібні слова, які змусили Анну якнайшвидше зібратися і поїхати в безпечне місце.

«Де саме він служить і в яких військах – Олексій ніколи не розповідав, – каже Анна. – Завжди був на позитиві, говорив, що в нього все гаразд. Проте ми знали, що йому, як й іншим хлопцям і дівчатам, насправді дуже складно. Та він не скиглив і просто робив свою справу. Та ще знаходив слова підтримки і для нас».

Про те, що Олексія більше немає – загинув під час артилерійського обстрілу під Миколаєвом 12 червня, сім’я дізналася наступного дня – зателефонували його побратими…

На згадку рідним про велике любляче Олексієве серце, залишилася фотографія з папугою. Цього папугу, що вміє розмовляти, Олексій забрав в одному з деокупованих населених пунктів. Птаха, яка була в будинку сама, голосила людським голосом і воїни подумали, що то плаче людина… Пташка довгий час була поряд із Олексієм…

Олексій Кузько

Сьогодні Броварська громада хоронила свого захисника Олексія Кузька. Панахида за убієнним відбулася в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Поховали Героя на новому кладовищі.

Ніякі гроші не повернуть батькам – сина, дружині – чоловіка, дітям – батька, брату – брата, та кожен охочий може підтримати родину, яка залишилася без годувальника.

4149629384664371 – Оксана Олексіївна Кузько.

Ми щиро співчуваємо рідним і близьким загиблого Героя. Царство йому Небесне і вічний спокій.

 Читайте також

  1. Загиблі Герої: Анатолій В’ялий із позивним «Мак»: «Якщо не я, то хто?»
  2. У списку загиблих мирних мешканців у Великодимерській громаді вже 87 осіб
  3. «Росіяни помахали нам «щасливої дороги» і в полі машини розстріляли», – мама загиблого під час евакуації 13-річного Єлісея
  4. Не менше 70 загиблих: Великодимерська громада продовжує підраховувати втрати мирного населення
  5. У Чернігові з-під завалів гуртожитка дістали сім’ю: 5 загиблих, серед яких троє – дітей
  6. Росія нанесла повітряні удари по Броварах: 6 загиблих, 12 поранених
  7. Авіаудар по військовому містечку в Броварах: є загиблий, згоріла будівля (оновлено)
Поділіться.

Залиште відповідь