«Я молодий і маю захищати свою країну і тебе, мамо»: Бровари попрощалися з Героєм Антоном Перегудовим

Pinterest LinkedIn Tumblr +

11 червня громада Броварів попрощалася з Героєм Антоном Перегудовим. Воїна похоронили на новому кладовищі. Антон загинув 29 травня в Запорізькій області: його автівка підірвалася на мінному полі.

Сім’я переїхали в Бровари, коли Антону було 5 років. Хлопець навчався у броварській школі №2.

«Він був дуже добрий, чуйний, відповідальний, намагався всім допомогти, тому мав багато друзів. Сина постійно обирали старостою класу», – згадує Антонова мама Альона.

Хлопець  мріяв бути адвокатом і допомагати людям. Спочатку вивчився в ліцеї МВД, потім закінчив профільний університет.

«Антон був великодушною та відкритою людиною. Завжди намагався допомогти, коли бачив що це потрібно. Як мудрою не по роках порадою, так і ділом. Він був душею нашої невеличкої студентської компанії. Незалежно від настрою, він умів створити комфортну і затишну атмосферу», – згадує інститутський друг загиблого воїна Геннадій Митрохін.

24 лютого, коли почалася війна, Антон був у столиці. Він працював керівником групи ТОВ «Студія розвитку інформаційних технологій», у Києві знімав квартиру. «Через тиждень він зателефонував і повідомив, що йде воювати і хотів почути від мене  слова підтримки, – розповідає Альона. – Я відмовляла його, адже Антон не служив в Армії і він у мене єдиний син. Але він патріот, тому по-іншому вчинити не міг. «Я молодий і маю захищати свою країну і тебе, мамо», – сказав мені».

У цей час протягом тижня доброволець Антон Перегудов разом із другом уже проходив навчання в полку «Азов».

Воїн Антон Перегудов

Воїн Антон Перегудов

Та про те, що він служив у «Азові», жінка дізналася лише під час похорону – побачила шеврон із написом. А з місця дислокації військової частини син надсилав лише короткі смс: «У мене все гаразд», «Не переживай», «Я тебе люблю».

(Натисніть задля збільшення)

Про те, що Антона більше немає, матері повідомив його друг, із яким молодий чоловік і пішов воювати.  Альона дізналася, що Антон був водієм у зенітно-артилерійському взводі №2. Під час наступу в Запорізькій області його автівка, де перебувало ще 4 воїни, наїхала на міну. Із 5-ти хлопців загинуло три, серед яких і Антон, ще двоє отримали поранення. Тіла бійців лежали на замінованому полі кілька днів, перш ніж їх змогли винести наші, адже бойові дії тривали.

У квітні Антону виповнилося 28 років.

Під час похорону 11 червня провести Антона в останній його дорогу прийшло багато друзів і знайомих. Вони щиро дякували матері за надзвичайно хорошого сина.

Колектив «Трибуни-Броварів» також щиро дякує матері за сина-Героя і схиляє голову перед його подвигом заради життя і щастя не лише броварчан, а всіх українців.

Царство Небесне і вічний спокій.

 Читайте також

  1. Просто йшли селом: на Чернігівщині росіяни вбили 17-річних братів-близнюків та їхнього друга. ФОТО +18
  2. Загиблі Герої: Анатолій В’ялий із позивним «Мак»: «Якщо не я, то хто?»
  3. У списку загиблих мирних мешканців у Великодимерській громаді вже 87 осіб
  4. Під час окупації села Шевченкове загинула журналістка Оксана Гайдар
  5. У Шевченковому в підвалі будинку знайшли тіла шістьох розстріляних жителів
Поділіться.

Залиште відповідь