У боях із російськими окупантами загинув Олег Куцин – командир батальйону, який обороняв Броварщину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

19-го червня близько полудня під час ворожого обстрілу на Ізюмському напрямку загинув Олег Куцин ( позивний «Кум») – командир 49-го стрілецького батальйону «Карпатська Січ» 93-ї ОМБр «Холодний Яр». Із 24-го лютого «ОДЧ Карпатська Січ» обороняла Київ, тримала позиції в Ірпіні, Романівці та на Броварському напрямку. Про це повідомили в добровольчому батальйоні «ОДЧ Карпатська Січ».

Прощання з Олегом Куцином − «Кумом» − відбудеться в середу, 22-го червня, о 12:00, на Майдані Незалежності в Києві. Поховають Героя на Байковому кладовищі.

Відомо, що Куцин створив добровольчий батальйон у 2014 році, пізніше батальйон став одним із найбільш боєздатних підрозділів у складі ЗСУ.

Від початку повномасштабної російської агресії – 24 лютого 2022 року – небайдужі, без досвіду бойових дій та добровольці з інших країн, згуртувалися навколо ветеранів «ОДЧ Карпатська Січ» і створили добровольчий батальйон. Вони обороняли Київ, тримали позиції в Ірпіні, Романівці, Стоянці та на Броварському напрямку.

Після деокупації Київщини підрозділ виконує завдання на Ізюмському напрямку.

19-го травня 2022 року частина добровольчого батальйону «ОДЧ Карпатська Січ» увійшла в лави ЗСУ, як 49-ий окремий піхотний батальйон Сухопутних військ Збройних Сил України «Карпатська Січ».

Олег Куцин із юних літ знав, що війна з Росією неминуча, знав, що боротися доведеться зі зброєю в руках.

«Ми усвідомлюємо, що зараз вирішується доля Української держави та Нації. Тому йти на фронт необхідно. Ні американські „джавеліни“, ні англійські „енлави“ за нас цю боротьбу не виграють. Лише ми, українці, здатні подолати ворога, бо ми породили цю імперію і лише ми з допомогою здорового цивілізованого світу здатні її знищити», – слова-заповіт легендарного командира батальйону «Карпатська Січ».

ФОТО – РБК-Україна

Читайте також:

  1. На фронті поліг броварчанин Михайло Завірюхін – син загиблого розвідника-АТОвця Ігоря Завірюхіна
  2. «Росія від нас не відчепиться, треба бути готовим захищати країну»: Броварська громада попрощалася із загиблим Героєм Олексієм Кузьком
  3. «Я молодий і маю захищати свою країну і тебе, мамо»: Бровари попрощалися з Героєм Антоном Перегудовим
  4. Загиблі Герої: Анатолій В’ялий із позивним «Мак»: «Якщо не я, то хто?»
Поділіться.

Залиште відповідь