Християнська етика в школах і виховання дітей: Духовна рада Броварів відновила роботу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже з вересня в броварських школах мають намір запровадити християнську етику. Цього ж місяця планують провести онлайнконференцію «Виховання дитини на основі духовних цінностей». А от молитовні зустрічі відтермінують до кінця літа через карантин. Такі питання 22 липня обговорила Духовна рада Броварів на першому після тривалої перерви засіданні, повідомляєє БМР.

Як ідеться в повідомленні, під час обговорення Духовна рада Броварів вирішила відтермінувати на кінець літа проведення молитовних зустрічей. Водночас – уже зараз почати  підготування до онлайнконференції «Виховання дитини на основі духовних цінностей», яку планують у вересні.

Не оминули увагою і питання викладання курсу з християнської етики в закладах освіти міста. Очільниця управління освіти і науки Оксана Мельник розповіла про роботу, проведену адміністрацією шкіл з учителями та батьками.

засідання

Засідання Духовної ради міста 22 липня 2020 року

За попередніми результатами опитування пропозиція ГО «Духовність» знайшла відгук в усіх закладах, зазначають у Броварській міській раді. Уже з вересня, за письмової згоди батьків, у деяких класах початкової ланки введуть викладання курсу як варіативної складової навчального процесу або як гурткову роботу.

Також Духовна рада Броварів обговорювала питання розміщення соціальної реклами в місті, ідеться в повідомленні. Залишається і кілька відкритих питань, які, на думку присутніх на зустрічі, потребують доопрацювання: забезпечення підручниками, а також налагодження співпраці з представниками «Духовності» задля фахових консультацій із питань викладання предмету.

На зустріч 22 липня, після 4-місячної перерви у зв’язку з карантином, запросили керівників і спеціалістів управління освіти і науки, відділу сім’ї та молоді та відділу культури, вказано в повідомленні. Засідання провів голова громадського об’єднання «Духовність» отець Іван Бобик.

Фото – Броварська міська рада

Читайте також

  1. У броварських закладах освіти планують запроваджувати християнську етику
  2. Сильна родина – сильна Україна: у Броварах відбулася хода за сімейні цінності та фестиваль духовної творчості «Троянда духовна»
Поділитись

Leave A Reply