Трибуна – Бровари

ІА «Трибуна-Бровари» визнано кращим регіональним інтернет-медіа року

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) оприлюднила підсумки творчого конкурсу, присвяченого 30-річчю Незалежності України. Серед переможців – й Інформаційна агенція «Трибуна-Бровари».

У творчому конкурсі НСЖУ взяло участь понад 150 учасників – журналісти, медіа та журналістські організації. Змагалися за перемогу в 14 номінаціях, в тому числі – в чотирьох спецномінаціях: «Журналісти проти епідемії», «Всупереч обставинам: історії й долі», «Україна єдина» та «Кращий журналістський матеріал про захисників України».

За підсумками конкурсу, у номінації «Краще регіональне інтернет-медіа» визнали ІА «Трибуна-Бровари», а також «ІзбірКом» із Одеської області.

Роботи учасників оцінювало фахове журі у складі:

  • Сергія Томіленка – голови Національної спілки журналістів України;
  • Валентини Душок –  директорки телекомпанії «Ільдана», секретарки НСЖУ;
  • Зої Шарикової – секретарки НСЖУ;
  • Людмили Мех – президентки Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива»;
  • Віри Черемних – заслуженої журналістки України;
  • Миколи Семени – заслуженого журналіста України.

«Під час оцінювання журі звертало увагу на всебічне висвітлення суспільно важливих тем, нестандартний підхід, вплив того чи іншого матеріалу або ЗМІ. Серед багатьох заявок вирізнялися ті роботи, де журналісти показували не лише проблеми, а й рішення, де автори розповідали про ситуацію через історії звичайних людей. Це допомагає подати складні теми та привернути увагу аудиторії», – зазначила перша секретарка НСЖУ Ліна Кущ.

Нагадаємо, у 2017 р. журналісти «Трибуни-Броварів» і «Маєш право знати» Ірина Ющенко та Дмитро Карпій взяли участь у конкурсі антикорупційних журналістських розслідувань, організаторами якого були Школа журналістики Українського Католицького Університету та Центр локального самоврядування  за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Робота Ірини ввійшла в трійку кращих.  Вона провела розслідування, що стосується капітального ремонту парку «Перемога», який Департамент регіонального розвитку Київської ОДА довірив ремонтувати тендерним махінаторам – ТзОВ «Будгарант плюс». На цьому ремонті, що коштував близько 16 млн грн, було вкрадено 7 млн грн.

Як зазначило журі конкурсу, «завдяки серії журналістських публікацій та активній співпраці з юристами проекту, Ірині вдалося домогтися реакції міської влади на проблеми, порушені у розслідуванні». Було відкрито кримінальне провадження.

А минулого року головна редакторка інтернет-видання «Трибуна-Бровари» Ірина Ющенко та відеооператор Антон Раков стали призерами конкурсу «Журналістика рішень», організованого «ХУАВЕЙ Україна» в партнерстві з Національною спілкою журналістів України.  Вони вибороли ІІ місце в номінації «Сталий розвиток» у темі «Соціальна інтеграція людей із розладами спектра аутизму і порушеннями мовлення» за ролик  «ДивоГра»: піктограми як альтернативний засіб спілкування».

Окрім цього, за підсумками другої хвилі гендерного моніторингу журналістських матеріалів гіперлокальних медіа Київщини, у 2020 р. «Трибуна- Бровари» серед онлайн-видань отримала найвищий рівень гендерної чутливості.

Читайте також

  1.  Журналістка «Трибуни» – серед переможців конкурсу з антикорупційних розслідувань  
  2. Трибуна-Бровари – «золотий» призер змагань на гендерну чутливість серед інтернет-видань Київщини
  3. Журналісти «Трибуни-Броварів» – призери конкурсу «Журналістика рішень-2020»
Поділіться.

Залиште відповідь