Як змінилися списки кандидатів у депутати Броварської ОТГ. Частина III

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До Броварської міської об’єднаної територіальної громади на перевиборах 17 січня балотуються 16 партій. Цього разу ми представляємо зміни в списках кандидатів у депутати від УДАРу, «Нашого краю», «Рідного міста» та «Рідного дому». Актуальний перелік «Трибуні» надали в броварській міській територіальній виборчій комісії.

Якби вибори-2020 до Броварської ОТГ не були визнані недійсними, громаду представляли би 7 партій. УДАР і «Наш край», які ми розглянемо в цьому матеріалі, прохідний бар’єр не подолали. «Рідне місто» і «Рідний дім» балотуються вперше. Серед учасників обох політсил – колишні претенденти на депутатські крісла від «Перемоги Пальчевського», яка також не пройшла в БМР у 2020-му.

УДАР

Список УДАРу під час нинішньої кампанії помінявся кардинально. У ньому залишилося лише 4 кандидати, які балотувалися минулоріч від політсили. Не висувається, зокрема, броварський лідер УДАРу, директор заводу «Талісман», колекціонер давньої зброї Євген Гредунов.

Читайте також: ЄС, УДАР, Українська стратегія Гройсмана та Свобода. Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ (2020). Частина III

Не балотується і його донька Марія Гредунова. Водночас у списку залишилася заступниця гендиректора «Талісману» Оксана Троценко.

Лідеркою списку тепер стала Марія Островерха – завідувачка пологового відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Марія Островерха

Марія Островерха

Решта троє, хто балотувався і минулого разу, і сьогодні – заступник КП «Бровари-Благоустрій» Костянтин Ліпський, керівниця рекламного агентства Катерина Гончаренко та керівниця ФОП із Требухова Ярослав Васильєв.

Серед помітних поповнень у списку – це Крістіна Осадча, яка минулоріч мала намір балотуватися від «Слуги народу», та Дмитро Сдобняков, що очолював список «Сили і честі». Обох пов’язують із чинною броварської владою.

Список УДАРу, у порівнянні з виборами-2020, виріс із 21-го кандидата до 37-ми.

Список кандидатів
  1. Островерха Марія Романівна – завідувачка пологового відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.
  2. Пєший Василь Миколайович – житель міста Буча, керівник департаменту митно-брокерського обслуговування логістичної компанії ТОВ «РЛС», яка розміщена в Квітневому.
  3. Кузьменко Борис Дмитрович – директор ринку на Торгмаші ТОВ «Санбор».
  4. Ліпський Костянтин Юрійович – заступник директора комунального підприємства «Бровари-Благоустрій».
  5. Троценко Оксана Євгеніївна – заступниця гендиректора «Талісману».
  6. Танчинець Олена Михайлівна – керівниця культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця», яке мають відкрити в приміщенні колишнього «Мюзік -Холу» в «Прометеї».
  7. Осадча Крістіна Олегівна – колишня юристка юридичного відділу виконкому Броварської міської ради; у 2020-му мала намір балотуватися від «Слуг народу», однак за кілька тижнів до виборів зняла свою кандидатуру; за тиждень перед тим зі «Слуг народу» вийшов броварський народний депутат Микола Галушко.
  8. Дайнеко Надія Олексіївна – заступниця директора броварської школи № 5.
  9. Троценко Павло Юрійович.
  10. Московка Вячеслав Миколайович – засновник броварської будівельної компанії ТОВ «ДК «Мідас».
  11. Семененко Сергій Сергійович.
  12. Васильєв Ярослав Володимирович – керівник ФОП із Требухова.
  13. Гончаренко Катерина Анатоліївна – керівниця рекламного агентства з Броварів ТОВ «Вальтер».
  14. Мажуга Олександр Віталійович – заступник директора приватної школи «Фортуна».
  15. Рябуха Жанна Миколаївна – заступниця директора броварської школи № 9.
  16. Заєць Євгеній Миколайович – керівник броварського підприємства ТОВ «БПК Бровари».
  17. Сдобняков Дмитро В’ячеславович – працював заступником начальника відділу державної виконавчої служби Броварського міськрайонного управління юстиції; власник броварського кафетерію «Всі Свої»; чоловік і син чиновниць Броварської міської ради, відповідно, Яни Івасик і Клавдії Сдобнякової.
  18. Бічевой Ігор Іванович.
  19. Вакула Юлія Олександрівна.
  20. Скидан Наталія Вікторівна.
  21. Бакал Сергій Миколайович – вчитель броварської школи № 10.
  22. Тишко Ірина Володимирівна.
  23. Дрок Володимир Іванович – головний інженер КП «Бровари-Благоустрій».
  24. Клець Анатолій Олександрович.
  25. Михайлюк Катерина Володимирівна.
  26. Гурин Олександр Іванович – головний механік КП «Бровари-Благоустрій».
  27. Великородна Ірина Леонідівна – головна спеціалістка-кошторисник кошторисно-договірного відділу управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради.
  28. Бабко Євген Миколайович – доцент Національного університету харчових технологій.
  29. Степура Аліна Миколаївна.
  30. Поліщук Олександр Іванович – тренер-викладач у комунальному закладі Київської обласної ради «Броварський спортивний фаховий коледж» (колишній БВУФК).
  31. Олійник Сергій Дмитрович.
  32. Черненко Анна Вікторівна – заступниця директора ТОВ «Експерс страхування».
  33. Гребенюк Семен Андрійович – президент Федерації шахів міста Бровари.
  34. Легенький Сергій Анатолійович – керівник представництва іноземної компанії «Представництво «Дефтек Глобал ФЗЄ».
  35. Мельник Ольга Олександрівна.
  36. Мовчан Дмитро Олександрович – директор благодійного фонду «Наш простір».
  37. Кузьмик Вікторія Вячеславівна.

Наш край

Партія «Наш край» цього разу також кардинально змінила свій список, причому головно за рахунок політиків, які минулого разу балотувалися від ОПЗЖ. Зокрема і нинішній лідер списку Сергій Боголюбов має досвід висування від цієї політсили.

Сергій Боголюбов

Сергій Боголюбов

Читайте також: Команда Ігоря Сапожка «Єдність», «За майбутнє», «Батьківщина» та «Наш край». Імена і партії: хто від кого йде в депутати Броварської ОТГ (2020). Частина I

У теперішньому переліку кандидатів «Нашого краю» лише троє осіб, які балотувалися від цієї ж політсили у 2020 році: тимчасово безробітний Віктор Юрченко та директорка і тренер дитячо-юнацької спортивної школи № 1 у Броварах, відповідно, Надія Шаприло й Ігор Козік.

Список кандидатів
  1. Боголюбов Сергій Миколайович – політик зі стажем, очолював Київську обласну організацію політичної партії «За життя», балотувався в народні депутати від ОПЗЖ; на останніх виборах, 25 жовтня, став самовисуванцем у міські голови (ОПЗЖ представляв Віктор Бойко), а вже на майбутніх виборах тиждень-два тому було заявлено, що йде від «Нашого краю».
  2. Лук’яненко Руслан Миколайович.
  3. Шибіко Роман Михайлович – керівник і засновник ТОВ «Тера-Енерго», керівник ТОВ «Автотериторія», в останньому скликанні був депутатом Броварської районної ради від «Нашого краю», а на виборах-2020 до розширеної райради балотувався від ОПЗЖ; мав стати депутатом, однак, за інформацією наших джерел, не став через порушене кримінальне провадження.
  4. Лук’яненко Анна Вікторівна – жителька Княжичів, балотувалася на останніх виборах, 25 жовтня, від ОПЗЖ.
  5. Галушко Тетяна Станіславівна.
  6. Ворона Дмитро Володимирович.
  7. Смірнов Валерій Петрович.
  8. Красюк Володимир Федорович – директор ТОВ «Світ-іграшок Україна».
  9. Нагаєва Інна Миколаївна – директорка броварської компанії ТОВ «Струмбуд монтаж», балотувалася на останніх виборах, 25 жовтня, від ОПЗЖ.
  10. Синиця Ірина Миколаївна.
  11. Мосійчук Юрій Сергійович – начальник юридичного відділу ТОВ «Перша українська газонафтова компанія».
  12. Ладченко Олександр Олександрович – кандидат у депутати на виборах 25 жовтня від ОПЗЖ.
  13. Царик Микола Миколайович – за даними ЦВК є директором ТОВ «Автотериторія», керівником якого є кандидат від «Нашого краю» Роман Шибіко.
  14. Лопаткіна Ірина Сергіївна.
  15. Кроль Ірина Юріївна.
  16. Шуляк Василь Михайлович – головний енергетик броварського підприємства ТОВ «Палл Мілл Прінт», на виборах 25 жовтня балотувався від «Перемоги Пальчевського».
  17. Юрченко Віктор Миколайович.
  18. Кошельков Володимир Олександрович – слюсар в АТ «Київоблгаз».
  19. Добровольська Олена Олегівна.
  20. Микал Марина Сергіївна.
  21. Удодік Денис Миколайович.
  22. Кобзаренко Віктор Олександрович.
  23. Майстренко Леся Василівна – ФОП, балотувалася на виборах 25 жовтня від ОПЗЖ.
  24. Шарпило Надія Ігорівна – директорка дитячо-юнацької спортивної школи № 1 у Броварах.
  25. Козік Ігор Олександрович – тренер дитячо-юнацької спортивної школи № 1 у Броварах.
  26. Грещишин Валерій Васильович – електромонтер ДТЕК із Требухова.
  27. Сухоярська Надія Іванівна.
  28. Вульчин Руслан Романович – директор ТОВ «Лед Плюс», балотувався на останніх виборах, 25 жовтня, від ОПЗЖ.

Наступні дві партії – «Рідний дім» і «Рідне місто» – балотуються вперше. Однак в обох із них – кандидати, які висувалися в 2020 році від «Перемоги Пальчевського».

Рідний дім

Політсилу «Рідний дім» очолила лідерка броварської «Перемоги Пальчевського» на виборах-2020, депутатка чинного скликання Броварської міської ради Вікторія Коваленко.

Вікторія Коваленко

Вікторія Коваленко

Серед кандидатів – ще 10 осіб, що балотувалися від «Перемоги Пальчевського» в 2020 році: депутат БМР Максим Семенов, ексдепутат Київоблради Олексій Дорошенко, а також Володимир Хрипливенко, Леся Фортуна, Людмила Гончарук, Олександр Кириченко, Владислав Левитський, Наталія Спіжова, Ірина Горбатенко та Яна Бойченко.

Список кандидатів
  1. Коваленко Вікторія Миколаївна – депутатка Броварської міської ради, входила до групи «Рідне місто», з якої разом із Максимом Семеновим нещодавно вийшла; пройшла до ради в 2015 році за списками Радикальної партії Олега Ляшка; директорка ТОВ «Брук-Бетон Сервіс», яке, за інформацією «Маєш право знати», пов’язане із броварським забудовником Ігорем Трощенком.
  2. Маслова Наталія Владиславівна – головна спеціалістка в департаменті соціальної політики Київської міської державної адміністрації; голова правління ГО «Жіноче крило»; балотувалася в Києві у 2015 році від БПП «Солідарність», де була помічена в гречкосійстві.
  3. Ткаченко Максим Володимирович – керівник проєкту в ГО «ДАК».
  4. Гайдуков Віктор Володимирович – директор департаменту в «Київхлібі».
  5. Топчій В’ячеслав Віталійович.
  6. Казаков Олександр Сергійович – керівник проєкту в ГО «Незалежне покоління».
  7. Сікач Олександр Миколайович – самозайнятий адвокат.
  8. Тихий Роман Іванович – завідувач громадської приймальні БО «Всеукраїнський рух «Взаємодія».
  9. Гладиш Лідія Сергіївна – завідувачка громадської приймальні БО «Всеукраїнський рух «Взаємодія».
  10. Фортуна Леся Миколаївна.
  11. Дорошенко Олексій Олександрович – депутат попереднього скликання Київської обласної ради від Броварів, обраний від «Самопомочі», помічник народного депутата Сергія Буніна від «Слуги народу»; у 2015 році балотувався від «Перемоги Пальчевського». Керівник Асоціації торгівельних мереж України.
  12. Бойко Костянтин Олександрович.
  13. Юраков Дмитро Олександрович – заступник директора в ТОВ «НВЦ «МЕГОІТ».
  14. Грищенко Ірина Петрівна – керівниця проєкту в ГО «Розумне майбутнє нації».
  15. Новик Марина Григорівна – керівниця проєкту в БО «Всеукраїнський рух «Взаємодія».
  16. Стретович Юрій Тієнович – керівник у правичій компанії ТОВ «Стретович та партнери».
  17. Авдєєнко Євгеній Сергійович – один із перших українських кіборгів, учасник АТО; завідувач складу в ТОВ «Гуд Він ХХІ».
  18. Кузьменко Владислав Ігорович – керівник проєкту в ГО «Спорт, освіта, майбутнє».
  19. Щур Людмила Миколаївна – інженерка-лаборантка в ТОВ «Київський пекарний дім».
  20. Гончарук Людмила Анатоліївна – менеджерка з персоналу в КП «Міський футбольний клуб «Бровари».
  21. Кириченко Олександр Андрійович – головний тренер КП «Міський футбольний клуб «Бровари».
  22. Котовий Олександр Васильович – тренер у Вищій школі спортивної майстерності Київської області.
  23. Левитський Владислав Олегович – директор ТОВ «Лега-С».
  24. Спіжова Наталія Лазарівна – директорка в ТОВ «Жемчужина».
  25. Березенко Наталія Володимирівна – керівниця проекту в ТОВ «Київмлин».
  26. Плакся Максим Олегович – заступник директора в сільськогосподарському товаристві «Плато», що зареєстроване в Красилівці.
  27. Хрипливенко Володимир Олександрович.
  28. Поліщук Олександра Олександрівна
  29. Громико Людмила Михайлівна – фахівець-аналітик у ТОВ «Київський пекарний дім».
  30. Семенов Максим Володимирович – депутат Броварської міської ради, входив до групи «Рідне місто», з якої разом із Вікторією Коваленко нещодавно вийшов; пройшов до ради за списками «Самопомочі»; у 2020 році балотувався від «Перемоги Пальчевського; минулого року очолював КП «Міський футбольний клуб «Бровари», нещодавно знятий з посади.
  31. Постніков Павло Олександрович – керівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (місто не уточнюється), живе на Бориспільщині.
  32. Лисач Олена Віталіївна – заступниця головного бухгалтера ТОВ «Київський пекарний дім».
  33. Горбатенко Ірина Миколаївна –заступниця директора КП «Міський футбольний клуб «Бровари».
  34. Ольховський Андрій Вікторович – менеджер у ТОВ «Київський пекарний дім».
  35. Іваненко Оксана Сергіївна – продавчиня-консультантка у «Київхлібі».
  36. Дубик Лілія Святославівна – начальниця господарського відділу ТОВ «Київський пекарний дім».
  37. Іваненко Олег Васильович – керівник проекту в БО «Благодійний фонд соціально-правової допомоги».
  38. Бойченко Яна Вячеславівна.

Рідне місто

Очолив список кандидатів від «Рідного міста» чинний депутат Броварської міської ради Володимир Білокінь. На виборах 2020 року він так само балотувався від «Перемоги Пальчевського».

Володимир Білокінь

Володимир Білокінь

У списках партії також перебувають колишні кандидати від «Перемоги Пальчевського» Вадим Андрієвський, Артем Пшеничнюк і Валерій Місійко.

Список кандидатів
  1. Білокінь Володимир Олексійович – депутат Броварської міської ради від групи «Рідне місто», пройшов за списками «Укропу»; директор ТОВ «Аптопас-К», яке займається пасажирськими автобусними перевезеннями в Броварах.
  2. Андрієвський Вадим Анатолійович – депутат Броварської міської ради від групи «Рідне місто», пройшов за списками Радикальної партії Олега Ляшка; був директором рекламного агентства ТОВ «Про Медіа», але нині значиться як тимчасово безробітний; діяча пов’язують із броварським забудовником Ігорем Трощенком.
  3. Пшеничнюк Артем Вікторович – директор ТОВ «Інвест Ізоконсалт».
  4. Логвин Світлана Володимирівна – помічниця-консультантка народної депутатки від «Батьківщини» Анжеліки Лабунської, в минулому також була помічницею народних обранців Костянтина Жеваго, Віктора Веретенникова та Миколи Янковського.
  5. Головач Інна Іванівна – фінансова директорка в ТОВ «Бровари-УМБР».
  6. Бельський Сергій Костянтинович – депутат Броварської міської ради від групи «Рідне місто», пройшов за списками «Батьківщини»; дитячий спортивний тренер.
  7. Кандиба Марина Вікторівна.
  8. Хмельницький Олександр Іванович – комендант у ПрАТ ВПБФ «Атлант».
  9. Єрьоміна Яна Анатоліївна – військовослужбовця, бійчиня Сил спеціальних операцій України.
  10. Усик Олександр Петрович.
  11. Ковальська Людмила Володимирівна – директорка в ТОВ «Страхова компанія «КВОРУМ».
  12. Желдак Ірина Олексіївна – бухгалтерка в ТОВ «Камоцці».
  13. Місійко Валерій Миколайович – старший державний виконавець центрального міжрегіонального управління Мінюсту в Києві.
  14. Фрейдлін Євген Олегович – інженер-технолог у ТОВ «Камоцці».
  15. Фесенко Наталія Петрівна.
  16. Пономаренко Ірина Олегівна – директорка в ТОВ ПП «Транс Груп».
  17. Вовнянко Олег Володимирович.
  18. Бородін Олексій Костянтинович.
  19. Савченко Вадим Юрійович – директор навчально-методичного центру Університету менеджменту освіти.
  20. Курач Олександра Миколаївна.
  21. Шевчук Тетяна Михайлівна.
  22. Кардашов Олексій Володимирович – директор ТОВ «Шик меблі».
  23. Корчовий Олександр Олександрович – директор ТОВ «ВІП Кейтерінг+».
  24. Недибалюк Анастасія Василівна.
  25. Бражнікова Оксана Миколаївна – керівниця відділеням «Ощадбанку», живе в Петропавлівській Борщагівці.
  26. Шушулков Володимир Сергійович – директор ПП «Граф паркет».

Головне зображення – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари», з використанням логотипів партій,

фото – Ірина Ющенко, зі сторінок кандидатів у ФБ

Читайте також

  1. Кандидати-2021 від Команди Ігоря Сапожка «Єдність», «Батьківщини», «Європейської солідарності» та «За майбутнє» (Частина I)
  2. Кандидати-2021 від «Слуги народу», «Голосу» та ОПЗЖ (Частина II)
Поділіться.

Залиште відповідь