Ігор Сапожко не з’явився в суді в справі щодо порушень у фінзвітах своєї партії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський міський голова Ігор Сапожко не з’явився на судове засідання, на якому мали розглядати адміністративні протоколи про порушення у фінзвітах партії «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність», складені Національним агентством із питань запобігання корупції, повідомляє Слово і діло з посиланням на секретаря Броварського міськрайонного суду.

Так, НАЗК склало два адміністративні протоколи за ст. 212-21 – порушення встановленого порядку подання звіту політичної партії або подання звіту, оформленого з порушенням встановлених вимог.

Один протокол стосується фінансового звіту політичної партії «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» за 3 квартал 2020 року, а інший – за 4 квартал 2020 року.

За законом, за дане порушення голові партії загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100-6800 грн.).

Справу розглядає суддя Броварського міськрайонного суду Анатолій Телепенько. До суду надійшло клопотання від адвоката Ігоря Сапожка про перенесення дати засідання. Розглянувши це клопотання, суддя призначив дату засідання на 16:00 19 жовтня.

Із повідомлення на сторінці міського голови стало відомо, що минулого тижня – 23-24 вересня, він перебував із робочою поїздкою в Сан-Франциско (США).

Нагадаємо, на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року в Броварській ОТГ на бюлетенях і їхніх корінцях із обрання депутатів і голови ОТГ були проставлені унікальні номери. Це давало можливість ідентифікувати волевиявлення кожного, хто проголосував. Результати виборів суд визнав недійсними. Повторні вибори відбувалися 17 січня 2021 року. На них Сапожко переміг у першому турі, набравши 53,16% голосів виборців.

Фото – Ірина Ющенко

Читайте також

  1. Вибори в Броварах: через порушення таємниці голосування відкрито кримінальне провадження

  2. Перевибори депутатів і міського голови Броварської ОТГ можуть визнати недійсними
  3. Перевибори в Броварах: поіменно та в цифрах. ПРОТОКОЛИ голосування
  4. Як відбувалися перевибори в Броварах. Відео
  5. Перевибори в Броварах стартували з порушень. ФОТО. ВІДЕО
  6. Перевибори в Броварах: як проголосувати на самоізоляції
  7. Повторні вибори в Броварах: «туризм» та інший передвиборчий «креатив»

  8. Повторні вибори в Броварах: хто з ким та проти кого  

Поділіться.

Залиште відповідь