Із 25 районів Київщини залишиться 6. Куди ввійде Броварщина?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Райони Київщини об’єднають, щоб укрупнити. Кабмін схвалив пропозицію Київської ОДА щодо нового районування області, повідомляє Главком. 

Укрупнення районів Київської області – це другий етап адміністративно-територіальної реформи, який має завершитися уже найближчим часом.

Пропозиція Київської обласної державної адміністрації щодо районування області була схвалена на рівні міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова в рамках робочого засідання тиждень тому. Згідно з нею на Київщині замість 25 районів залишається 6.

картаТак, Ірпінський район стане Бучанським. Як пише Главком з посиланням на журналістку та ірпінську активістку Михайлину Скорик, «від конфлікту Ірпеня з Бородянкою та Вишгородом виграла Буча». «Тепер наш район пропонують назвати Бучанським. Фастівський район включає в себе Боярку та Васильків. Бориспільський – Бровари. Обухівський теж зберігся. Тепер кожному з нас доведеться вчити не лише конфігурацію нових 69 громад Київщини, а й хто в якому районі опинився»,зазначила вона на своїй сторінці у Facebook.

Відтак Київщина матиме 6 районів із центрами в Бучі, Борисполі, Обухові, Фастові, Білій Церкві та Переяславі. А Броварський район та Бровари ввійдуть у Бориспільський.

Раніше уряд остаточно затвердив нову конфігурацію громад Київської області. Загалом в Київській області сформовано 69 територіальних громад.

Читайте також: 5 районів замість 25-ти та Бровари як центр – який вигляд матиме Київська область

Поділіться.

Залиште відповідь