Із 25 січня школи Броварської громади переходять на дистанційне навчання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це повідомив міський голова Ігор Сапожко на своїй сторінці у Фейсбуці.  

 «Беручи до уваги інформацію, надану нашими лікарями, про різке збільшення рівня захворюваності на ГРВІ та Covid-19 у громаді, ухвалено рішення про перехід на дистанційну форму навчання з 25 січня», –  повідомив Ігор Сапожко.

Поки що вимушений карантин заплановано на два тижні.

Нагадаємо, сьогодні під час онлайн оперативної наради представники медслужб і установ Броварської громади та району повідомили про зростання вдвічі кількості хворих на COVID-19, а також збільшення випадків ГРВІ та пневмоній.

Так, серед 507 хворих на ковід із підтвердженим діагнозом, 46 – дітей. Також протягом тижня в громаді зафіксовано 1087 випадків захворювань на ГРВІ, у 16 осіб (серед яких одна дитина) – запалення легень.

Під час онлайн оперативної наради  начальниця управління освіти і науки Оксана Мельник також вказала на зростання захворюваності серед школярів. Зокрема на ГРВІ хворіє 13, 5%, на ковід – 24 учні, що складає 0, 13%.

Наразі на дистанційне навчання переведено 37 класів. На сьогодні через зірвану буревієм покрівлю дистанційно навчаються учні Княжицької школи.

Лікарі прогнозують 4-ту хвилю пандемії вже цієї весни. Окрім того вони вказують на поширення нового штаму «Омікрон», який характеризується дуже високою заразністю. Водночас цей варіант вірусу має значно меншу смертність та число важких випадків.

Читайте також

  1. COVID-19: число хворих у Броварській громаді зросло вдвічі. Почалася 4-та хвиля пандемії?
  2. Штам «Омікрон»: броварські школярі в лютому навчатимуться дистанційно?
  3. Бустерні дози не допоможуть у боротьбі з мутаціями COVID-19 – ВООЗ
  4. В Україні планують виробляти вакцину проти COVID-19
Поділіться.

Залиште відповідь