COVID-19: число хворих у Броварській громаді зросло вдвічі. Почалася 4-та хвиля пандемії?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом останнього звітного тижня кількість хворих на COVID-19 у Броварській громаді збільшилося вдвічі. Зросло також число випадків ГРВІ, пневмоній і в цілому відвідин пацієнтами лікарів первинної ланки медицини. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради розповіли представники медслужб і установ броварських громади та району.

Як зазначила керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног, число хворих за останній звітний тиждень (із 14 до 20 січня – ред.) зросло вдвічі. Минулого тижня зафіксовано 195 випадків ковіду, а попереднього було – 97.

На зростання кількості хворих вказують й інші представники медичних служб Броващини. Окрім того, під час оперативної наради низка представників служб і відомств Броварської громади повідомили про збільшення числа хворих працівників.

За інформацією очільника первинної медицини громади Ігоря Кравцова, наразі зареєстровано 507 хворих на ковід із підтвердженим діагнозом. Серед них – 46 дітей. По 18 недужих – у Требухові та Княжичах. За вихідні одужали 18 пацієнтів.

Як зазначила Віра Товстоног, протягом минулого звітного тижня зафіксовано 14 випадків захворювань у дітей. Шпиталізували 21 особу. Померла – 1 людина.

Ігор Кравцов також зауважує на зростанні загального числа випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій у громаді – 1087 випадків за тиждень (622 у дітей та 465 у дорослих). Збільшилося і число випадків запалень легень: 16 (із них 1 дитина, яку шпиталізували) та 15 дорослих – усі амбулаторні.

Зростає також приймання населення лікарями первинної ланки медицини Броварської громади. Звернулося 7089 пацієнтів. Більшість – 4772 – дорослі. Дітей –2317.

Зазначимо, в Україні знову почалося зростання захворюваності на ковід. Лікарі прогнозують 4-ту хвилю пандемії цієї весни. Окрім того вони вказують на поширення нового штаму «Омікрон», який характеризується дуже високою заразністю. Водночас цей варіант вірусу має значно меншу смертність та число важких випадків.

Читайте також

  1. Штам «Омікрон»: броварські школярі в лютому навчатимуться дистанційно?
  2. Бустерні дози не допоможуть у боротьбі з мутаціями COVID-19 – ВООЗ
  3. В Україні планують виробляти вакцину проти COVID-19
Поділіться.

Залиште відповідь