Штам «Омікрон»: броварські школярі в лютому навчатимуться дистанційно?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

17-го січня на онлайн оперативній нараді керівник Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов повідомив про можливий перехід на дистанційне навчання учнів Броварської громади. Причина – наближення п’ятої хвилі захворюваності на COVID-19, зокрема, штаму «Омікрон».

«Українські інфекціоністи прогнозують у лютому зростання захворюваності на COVID-19 – п’яту хвилю. Швидшому розповсюдженню штаму «Омікрон» сприятимуть діти, які навчатимуться в школах», – повідомив Ігор Кравцов.

Тож Кравцов запропонував розглянути варіант переведення учнів середньої і старшої ланок громади на дистанційне навчання.

«Інфекціоністи звертатимуться до МОЗ та КМУ для сприяння, аби перевести навчання середніх шкіл на дистанційну форму», – наголосив Кравцов.

Національна академія наук України вказує про початок нової хвилі захворюваності на COVID-19. Про це свідчить динаміка нових виявлень і позитивних ПЛР-тестів. Так, порівняно з кінцем грудня число позитивних тестів зросло на 40%.

«Україна слідує тенденціям країн східної Європи (Чехія, Румунія, Болгарія та ін.) з невеликою затримкою в часі. Оскільки початок нової хвилі припав на святковий період, що традиційно є причиною аномалій у даних, зараз важко оцінити та спрогнозувати реальну швидкість поширення епідемії. Згідно з даними про заразність штаму «Омікрон» та епідемічних тенденцій низки країн світу, можна очікувати стрімкішого, ніж будь-коли раніше, зростання епідемічних показників. Відкриття шкіл після канікул та сезонність також можуть суттєво вплинути на динаміку епідемії», – вважають науковці.

ФОТО – 24 канал

Читайте також:

  1. Бустерні дози не допоможуть у боротьбі з мутаціями COVID-19 – ВООЗ

  2. В Україні розпочали щеплювання бустерною дозою вакцини від COVID-19

  3. Учені виявили в Україні новий варіант штаму Дельта, який призводить до високої смертності

  4. Послаблення обмежень: 23 грудня Київщина покидає «червону» зону карантину

Поділіться.

Залиште відповідь