Послаблення обмежень: 23 грудня Київщина покидає «червону» зону карантину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 21 грудня, відбулося почергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання вирішили, що Київська область із 0:00 23 грудня переходить із «червоної» одразу до «жовтої» зони карантинних обмежень. Про це на своєму Телеграм-каналі повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов.

Як ідеться в повідомленні, разом із Київщиною «жовтий» рівень епідемічної небезпеки буде встановлений також на територіях Житомирської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Олег Немчинов нагадує, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на «жовтому» рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та мають відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів і клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином, на «жовтому» рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з наведених документів, констатує міністр.

Читайте також

  1. МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим
  2. Нещеплених представників яких професій відсторонятимуть від роботи з 9 грудня. ВІДЕО
  3. «Жовтий» сертифікат про вакцинацію діятиме в чотири рази менше – Ляшко. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь