Трибуна – Бровари

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Документ набере сили через місяць після публікації. Про це йдеться в повідомленні Кабміну.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій і їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності;
  • органів місцевого самоврядування;
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

«Працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, а також, комунальних підприємств найбільше взаємодіють із великою кількістю людей, а тому мають підвищений ризик інфікуватися на коронавірусну хворобу. Між тим, 9 із 10 госпіталізованих – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. Це рішення необхідне для захисту життя і здоров’я українців та їхніх близьких», – пояснив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Наказ набирає чинність через один місяць із дня його опублікування.

Працівників вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду,  відсторонять від роботи без збереження заробітної плати.

Люди, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації, ідеться в повідомлення Кабміну.

Читайте також

  1. Нещеплених представників яких професій відсторонятимуть від роботи з 9 грудня. ВІДЕО
  2. Відмовилися вакцинуватися: відсторонено від роботи 67 працівників навчальних закладів Броварської громади
  3. У школах Броварської громади звільнилося 8 працівників через вимогу вакцинуватися від COVID-19
Поділіться.

Залиште відповідь