Відмовилися вакцинуватися: відсторонено від роботи 67 працівників навчальних закладів Броварської громади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на 12 листопада, в школах, дитсадках та позашкільних закладах освіти залишаються відстороненими від роботи 67 працівників. Такі дані повідомили журналістам «Трибуни» в Броварському управлінні освіти і науки. Якщо дитсадки працюють усі, то ще три броварські школи не відновили очне навчання.

Так, станом на 12 листопада, із 13 шкіл Броварської громади на онлайн-навчанні залишаються ЗОШ №5, 7 та 10. Проте з понеділка ці навчальні заклади також переходять на очне навчання. Причиною того, що три освітні заклади після канікул із 1 листопада так і не відновили навчання, є відсутність «зеленого» сертифіката. Мова про те, що не всі 100% педпрацівників цих освітніх закладів щеплені від коронавірусу чи мають довідку про протипоказання.

Від 8 листопада на виконання постанови КМУ від 20 жовтня 2021 р., в Україні почали відстороняти від роботи працівників без збереження заробітної плати, які підлягають обов’язковій covid-вакцинації, але не мають хоча б одного щеплювання чи довідки про протипоказання.

Так, 8 листопада в Броварській громаді від роботи тимчасово відсторонили 35 педагогічних працівників.

У Броварській громаді через відмову вакцинуватися відсторонили від роботи 35 освітян

Станом на сьогодні, кількість тимчасово  відсторонених вчителів, які не мають жодної дози щеплювання, не надали ПЛР-тесту чи довідки щодо протипоказань, зменшилася на 8 і складає 27 осіб. Як повідомили в управлінні освіти, люди або вакцинувалися, або надали ПЛР-тест. Нагадаємо, що ПЛР-тест дійсний 72 год, тобто 3 дні.

Однак загальна кількість тимчасово відсторонених від роботи працівників шкіл, дитсадків і закладів позашкільної освіти досить висока –  67 осіб. Зокрема, відсторонено від роботи 27 педпрацівників, 34 – у дитсадках та 6 – у закладах позашкільної освіти.

Протипоказання щодо щеплювання проти коронавірусу має 130 осіб, про що і надали довідки: 79 учителів, 42 працівники ЗДО та 9 у закладах позашкільної освіти Броварської громади.

Нагадаємо, що з 30-го жовтня Київщина перейшла до «червоної» зони епіднебезпеки. Згідно постанови КМУ, у «червоній» зоні заборонена робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл (1-4 класи).

Виняток становлять освітні заклади, працівники яких провакциновані на 100%.  Дитсадки продовжують працювати в звичному режимі.

Читайте також

  1. У Броварах біля центру вакцинації людині стало зле. Наслідки щеплювання? ВІДЕО

  2. Для допомоги броварським медикам у пункти вакцинації делегують працівників міськвиконкому

  3. Вакцинація та COVID-сертифікати: лікарі звільняються через перевантаження та агресію пацієнтів
  4. Обов’язкова вакцинація від COVID-19: хто підпадає. Перелік МОЗ
  5. Вакцинація від коронавірусу вагітних і годуючих жінок: ризики
Поділіться.

Залиште відповідь