Із броварських ветеранів АТО / ООС «здирали» хабарі за інвалідність – прокуратура

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Правоохоронці викрили злочинну схему вимагання грошей за присвоєння групи інвалідності ветеранам АТО та ООС. Підозрюваний в організації оборудок – голова Броварської медико-соціальної експертної комісії. Про це повідомляє Українська правда із посиланням на Київську міську прокуратуру та джерела в правоохоронних органах.

За даними слідства, організував незаконну схему голова міжрайонної медико-соціальної експертної комісії. За даними джерела УП, йдеться про голову Броварської МСЕК.

затриманий

Разом зі спільником –  колишнім лікарем військової частини – вони вимагали до 5 тис. доларів США за організацію проходження процедури встановлення групи інвалідності, зокрема швидкого та безперешкодного отримання необхідної медичної документації, висновків військової лікарсько-консультаційної комісії та подальшого проходження МСЕК.

бабло

Слідство встановило понад 20 фактів передачі хабарів голові комісії через його спільників, та 28 осіб, які стали жертвами вимагання неправомірної вигоди.

У межах контролю за вчиненням злочину правоохоронці задокументували передачу частини неправомірної вигоди у сумі 2,5 тис. доларів США учасником АТО спільнику голови комісії.

22 липня голову комісії, його спільника, колишнього лікаря військової частини та посередника затримали «на гарячому» після одержання ними 1,5 тис. доларів США неправомірної вигоди.

повалили

За місцем роботи та мешкання затриманих провели обшуки, під час яких було вилучено документи, кліше печаток військових частин Міноборони, медичних установ, лікарських штампів, які використовувались ними для підроблення документів, а також значні суми коштів.

медичні документи

Наразі правоохоронці вирішують питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру та подальшого звернення до суду із клопотанням про обрання запобіжних заходів.

Фото – Київська міська прокуратура

Читайте також

  1. У Броварах та Зазим’ї водії пропонували поліціянтам хабарі. ФОТО
  2. Броварську суддю Ганну Білик засуджено за хабар на шість років
  3. У Літках затримали водія за коноплю і спробу дати хабар. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь