Із Ніжина до Києва курсуватиме додаткова денна електричка. РОЗКЛАД РУХУ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Укрзалізниця» запустила додатковий електропотяг «Ніжин–Київ-Волинський», який зупинятиметься на всіх зупинках. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат Броварської райради Олександр Короленко.

З його слів, ще в квітні він надіслав депутатське звернення до Броварської РДА, яке стосувалося необхідності звернутися в Укрзалізницю з проханням збільшити кількість вагонів та денних рейсів електропоїздів у напрямку Київ-Ніжин та зворотньому.

Представники «Укрзалізниці» повідомили, що придбання електро- та дизельних поїздів для приміського сполучення здійснюється коштом залізниць із залученням коштів місцевих бюджетів та інших незаборонених законодавством коштів. Проте з місцевих бюджетів кошти на ремонт та придбання рухомого складу взагалі не виділялися. А ремонтувати було що, адже станом на квітень у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» декілька складів електропоїздів вилучені з обігу через зношення вагонів 90%+.

(Для збільшення натисніть на документ)

Крім того, на перевізний процес впливала ситуація, що склалася з відшкодуванням збитків від перевезення пасажирів пільгових категорій. Коштом державного та місцевого бюджетів було компенсовано лише 17,5% від вартості наданих послуг.

«Тоді ми отримали негативну відповідь, але в телефонній розмові мене запевнили, що спробують віднайти можливість додати денний потяг із Ніжина до Києва», – повідомляє депутат райради.

І все ж «Укрзалізниця» прислухалась до побажань броварських районних депутатів і вже з 7-го червня в розкладі електропотягів з’явилась електричка «Ніжин–Київ-Волинський», яка зупинятиметься на всіх станціях та зупинках.

(Для збільшення натисніть на розклад руху електропотягів)

Курсуватиме вона в денний час і забиратиме пасажирів зі станції «Бровари» о 12:57.

ФОТО – Олександр Короленко, Status Quo

Читайте також:

  1. Із Броварів до Дарниці курсуватимуть човникові електрички – проєкт City Express. ВІДЕО

  2. Броварам презентували тестову модернізовану човникову електричку «Київ-Бровари». Відео

  3. Додаткові поїзди в Одесу: «Укрзалізниця» відкриває нове сполучення

  4. Квитки на потяги тепер можна купити у Viber і Telegram. ФОТО. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь