Із Рожнів до Пухівки понад сотня плавців підкоряли Десну. ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

6-го червня в акваторії річки Десна, в прибережних Рожнах та Пухівці, відбувся заплив на відкритій воді «Десна 6.5 – Із села в село». Про це повідомив очільник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв у Фейсбуці.

117 учасників (чоловіки та жінки) розділили за віковими категоріями: 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років та 60+. Також у запливі взяли участь Inspiration плавці з інвалідністю.

Назву змаганням, які були індивідуальними, дала власне сама дистанція – 6.5 км. Стартували плавці від станції порятунку «Десна», що в Рожнах, а фінішували на пляжі села Пухівка.

Заплив Десна 6.5, фото - КОДА

Мальовничий пляж села Пухівка і став основною локацією спортивного свята з насиченою розважальною програмою: дитячим фестивалем, ярмарком смаколиків, смачними варениками та просто цікавим спілкуванням учасників із плавальних клубів.

Розважали гостей та учасників запливу відомий ведучий Максим Забаштанський та  дівчата-барабанниці з броварського Народного хореографічного колективу «Оксамит».

Заплив Десна 6.5, фото - КОДА

Як повідомила «Трибуні-Броварів» одна зі співорганізаторок змагання Анна Колоша, початково зареєстровано було близько 200 учасників, але на старт вийшли лише 117 плавців. Причини різні – погіршення погоди, відсутність гідрокостюму (обов’язковий елемент спорядження) тощо.

«Безпеку ми організували на найвищому рівні. На воді та березі чергували рятувальники, які на човнах перекривали відрізок річки від Рожнів до Пухівки від водного транспорту. Також присутня була бригада медиків. На щастя, лікарям роботи не було. Допомагала нам і поліція», – розповідає Анна.

Заплив Десна 6.5, фото - КОДА

Загалом, ні дощ, ні сильна річкова течія не стали на перешкоді для учасників та організаторів змагання.

Переможці

Абсолютним переможцем серед чоловіків став професійний плавець Олександр Олексішин, який здолав 6,5 км деснянської «траси» за 56 хвилин та 54 секунди. Серед жінок найшвидшою була Марія Бондаренко, яка проплила цю ж дистанцію за 57 хвилини 35 секунд.

Заплив Десна 6.5, фото - КОДА

Заплив Десна 6.5, фото - КОДА

Заплив Десна 6.5, фото - КОДА

Свої нагороди та місця на п’єдесталі отримали учасники й вище вказаних вікових категорій.

Броварський паралімпієць, депутат Київоблради Олег Іваненко також узяв участь у запливі «Десна 6.5 – із села в село». На спині чоловік проплив дистанцію за 1 год 40 хв.

Заплив Десна 6.5, фото - Іваненко

Олег Іваненко на фініші

«Почуваю після запливу себе добре. В порівнянні з Ла-Маншем, Десна має сильну та підступну течію. Але все добре – на фініш дістався не з найгіршим результатом», – ділиться з журналістами «Трибуни» Олег Іваненко.

Зауважимо, що проводився захід під загальним керівництвом управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації за безпосередньої організації ГО «Я.Громада». Також у проведенні змагань взяли участь відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Київській області, центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та інші небайдужі до плавання громадяни.

ФОТО – КОДА, Олег Іваненко

Читайте також:

  1. Від Рожнів до Пухівки: на Десні влаштують заплив-змагання

  2. Близько ста метрів сіток виявив рибпатруль на Десні поблизу Літок та Рожнів

  3. Незаконно видобували пісок на Броварщині: директору ТОВ повідомлено про підозру

  4. У Рожнах у Десні втопився чоловік. ФОТО 18+

Поділіться.

Залиште відповідь