Карантин вихідного дня почнуть запроваджувати вже за тиждень – Степанов

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через тиждень, від 14 – 15 листопада, в Україні почнуть реалізацію так званого карантину вихідного дня. Причина – стрімке поширення коронавірусу. Закриють майже все, крім критичної інфраструктури – продуктових магазинів, аптек тощо. Громадський транспорт зупиняти не планують. Про це вчора ввечері в ефірі токшоу «Право на правду» на 1+1 розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Транспорт – це критична інфраструктура, ми так вважаємо. По-друге, все ж таки навантаження у суботу-неділю набагато менше на транспорт. Зачиняти транспорт ми не вбачаємо за потрібне. Більш того, цим шляхом не йде зараз жодна європейська країна», – зазначив міністр.

Під час передачі Максим Степанов також звернув увагу, що в ситуації з COVID-19 Україна наближається до дуже негативного сценарію: «Нарешті мені вдалося до вас (народних депутатів – ред.) достукатися щодо реальної справи в нашій країні і в якому стані ми знаходимося. Бо я це говорив, починаючи з тисячі хворих, коли в нас була тисяча хворих, що ми наближаємося до дуже негативного сценарію. І що для того, щоб зупинити цей сценарій, не достатньо тільки системи охорони здоров’я. Тому що розповсюдження хвороби відбувається від однієї людини до іншої…»

Фото – МОЗ

Читайте також

  1. У МОЗ оновили перелік симптомів COVID-19, з якими мають шпиталізовувати
  2. Нові обмеження: Броварщина перейшла до помаранчевої зони карантину
  3. В Україні запрацював контакт-центр із протидії коронавірусу
Поділіться.

Залиште відповідь