Карантин вихідного дня поки залишається, але можуть увести і жорсткіші заходи – Шмигаль

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Карантин вихідного дня залишається діяти протягом цих і наступних субот і неділь. Після цього уряд оцінить ситуацію. У випадку «неспрацювання» влада вводитиме жорсткіші заходи. Про це вчора на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив Денис Шмигаль, прем’єрміністр України.

Водночас, як переконує головний урядовець, карантин вихідного дня зостається розумною альтернативою локдауну.

Мовляв, минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність найбільше із часу весняного карантину. Це значить, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно, менше шансів, що здорові люди підхопили вірус.

Денис Шмигаль також розповів, що консультації щодо введення жорсткіших заходів тривають. Однак – це план Б – на випадок, якщо не спрацює карантин вихідного дня.

За інформацією прем’єрміністра, щоденно тривають консультації з епідеміологами та інфекціоністами. Ситуацію аналізують за кожним із регіонів.

Як повідомляють ЗМІ, міністр охорони здоров’я Максим Степанов також розповів, за яких умов можливе введення повного локдауну.

Чиновник зазначив: «Якщо буде загроза повного локдауна медичної системи, ми будемо наполягати на тому, що треба вводити більш жорсткий карантин. Для нас головне – це кількість людей, які госпіталізуються. Якщо говорити про відсоток хворих, що потрапляють до лікарні, я думаю, що це (відбудеться локдаун медичної системи) вже порядки більше 30 000 в добу в певному періоді, тоді це може викликати серйозні проблеми по навантаженню медичної системи».

Читайте також

  1. Набув чинності закон про штрафи за відсутність масок
  2. Безкоштовно провакцинуватись від COVID-19 зможуть близько 4 млн українців
  3. COVID-19: на Київщині ліжка в лікарнях заповнені на понад 70 %
Поділіться.

Залиште відповідь