Карантин вихідного дня скасовано, але діятимуть обмеження «помаранчевої» зони

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет міністрів припиняє дію карантину вихідного дня, який запроваджений в Україні з середини до кінця листопада. Про це 2-го грудня на засіданні Уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами прем’єра, завдяки цим обмеженням ситуацію з розповсюдженням хвороби COVID-19 вдалося певним чином стабілізувати. Так, отримано на 6 тис. випадків захворювання менше, ніж це було прогнозовано. Спостерігається і вирівнювання із зайнятістю ліжок, яка вже місяць тримається на постійному рівні — 27-28 тисяч хворих.

«Це дозволяє нам зняти саме суворі карантинні обмеження. І на вихідні, і в будні діятимуть обмеження «помаранчевої» зони на території цілої країни. Це була альтернативна модель замість введення локдауну. Дякую всім, хто відповідально до цього поставився: громадянам і представникам бізнесу, всім, хто дотримувався рекомендацій», — заявив Шмигаль.

Нагадуємо про обмеження в різних за кольором зонах

Помаранчева зона

За словами прем’єра, уряд нині напрацьовує найбільш збалансоване рішення щодо можливого посилення карантинних обмежень і, згідно із законом, повідомить про нього за 7 днів до їх запровадження або раніше.

ФОТО – Слово і діло

Читайте також:

  1. COVID-19: у Броварах хворіють понад 50 працівників освіти

  2. «У броварській лікарні кисню для хворих достатньо», – Григорій Павлін. Відео

  3. Карантин вихідного дня поки залишається, але можуть увести і жорсткіші заходи – Шмигаль

  4. Ресторан «Позитив» порушив карантин вихідного дня: відкрито кримінальне провадження

  5. Як дотримувались «карантину вихідного дня» в Броварах. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь