Минулого тижня у Броварах знову зафіксували випадки захворювання на кір і вітрянку. Діти вкотре занедужали на кашлюк і скарлатину. Не вперше, вже другий тиждень підряд, фахівці реєструють паразитарні захворювання. Окрім аскаридозу і лямбліозу цього разу у дітей також виявили ентеробіоз. Про це йдеться у звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначено в документі, на інфекції із крапельним механізмом зараження попереднього тижня занедужали 12 осіб. Зокрема на кір захворіли 6 осіб – 4 дітей і 2 дорослих. У медичній документації усіх пацієнтів фахівці не виявили інформації про здійснені раніше щеплення від цієї хвороби.

Серед 4 випадків кашлюка невакцинованих від недуги було троє. Іще один – не повністю щеплений. Усі є дітьми, вони перебувають на стаціонарному лікуванні. Також з-поміж неповнолітніх у Броварах зафіксували 1 випадок скарлатини – у вихованця садочка «Калинка». Зменшилось у місті і число хворих на вітряну віспу. Цього тижня занедужав лише один 30-річний дорослий. Однак у відділі лабораторних досліджень констатують, що спалах недуги іще триває в місті.

У звіті установи повідомляється, що протягом минулого тижня в дитяче та доросле інфекційні відділення шпиталізували 22 пацієнти, в тому числі 16 дітей. Загалом же зареєструвати 19 випадків гастроентероколітів, серед яких 13 недужих є дітьми. З-поміж них двоє відвідують різні групи садочка «Золотий ключик».

Як розповів у понеділок, 16 липня, під час оперативної наради за участі першого заступника міського голови керівник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов, минулого тижня зафіксували 4 випадки пневмонії. Серед хворих є одна дитина, випадок не «важкий».

Згідно зі звітом відділу лабораторних досліджень, останнього тижня знову зареєстрували укуси тваринами –  цього разу в 6 пацієнтів, усі тварини відомі. Не оминули місто і паразитарні захворювання: в дітей, що не відвідують шкіл чи садочків, виявили два випадки аскаридозу і по одному випадку лямбліозу і ентеробіозу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: