Компанії, підконтрольні секретарю Броварської міськради, підозрюють у розкраданні коштів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Національна поліція висловила підозру підприємствам ТОВ «Коммерс Енерджи Компані» та ТОВ «Петерс-Констракшн» у розкраданні в першій половині 2016 року бюджетних коштів. Зазначені підприємства підконтрольні секретарю Броварської міської ради, повідомляє портал Наші гроші.

Фірми розкрадали бюджетні гроші під час проведення ремонтних та будівельних робіт на об’єктах інфраструктури Броварів. Про це свідчить ухвала Шевченківського районного суду м. Києва від 20 квітня.

Згідно з даними слідства, відділи, комунальні підприємства та управління Броварської міської ради укладали з компаніями договори на проведення робіт, надання послуг та постачання матеріалів за вказівкою секретаря міськради. Він підбирав найбільш профінансовані статті витрат міського бюджету та підставляв підконтрольні приватні підприємства для участі у держзакупівлях, йдеться у матеріалах справи.

В подальшому посадові особи «Коммерс Енерджи Компані» та «Петерс-Констракшн», діючи у змові з керівниками відділів та управлінь БМР, завищували вартість робіт і матеріалів та постачали неякісну продукцію. В результаті вони заволодівали коштами з бюджету, використовуючи у злочинній схемі реквізити неіснуючих підприємств. Зазначимо, у матеріалах справи не вказані розміри сум укладених договорів, під час виконання яких розкрадались кошти.

Суд задовольнив клопотання слідчих СУ ГУ Національної поліції в Київській області, які розслідують кримінальне провадження № 12016110000000374 від 29.10.2016, та надав їм доступ до банківських рахунків зазначених компаній.

У першій половині минулого року секретарем Броварської міської ради був представник ВО «Свобода» Олексій Здоровець. Наприкінці травня 2016 року його було переобрано, і секретарем міськради став Петро Бабич («Укроп»).

ТОВ «Коммерс Енерджи Компані» записана на луганчанина Ігоря Копачева, директором з 2012 року є Олександр Лаврінчук. ТОВ «Петерс-Констракшн» зараз має назву ТОВ «Дет-Консалтинг», власником та керівником вказано мешканця міста Гребінка Полтавської області Володимира Запорожця. 2016 року засновником та директором «Петерс-Констракшн» був мешканець Броварів Артем Кореняк.

Нагадаємо, минулого року КП «Броваритепловоденергія» замовило компанії «Петерс-Констракшн» закупівлю і встановлення понад 50 загальнобудинкових лічильників за 2,9 млн грн. Раніше повідомлялося, що в будинках було встановлено не сертифіковані в Україні пристрої, і навіть за попередньою інформацією, з боку фірми-підрядника були підроблені документи. Колишній секретар міськради Здоровець заперечував причетність до компанії.

Поділіться.

Залиште відповідь