Кому держава компенсуватиме електроопалення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29-го січня Верховна Рада ухвалила рішення щодо виділення з держбюджету 1,4 млрд грн для українців, які використовують електрику для опалення. Інформацію про це розміщено в профільному виданні Верховної Ради – Урядовому кур’єрі.

Зі слів голови уряду Дениса Шмигаля, відшкодування витрат передбачається з бюджетної статті виплат пільг і субсидій, на які закладено 36,6 млрд грн. За прогнозними розрахунками прем’єра, цих коштів вистачає для забезпечення всіх пільг і субсидій, необхідних у поточному році.

Компенсації виплачуватимуть людям, домівки яких обладнані електроопалювальними установками та в яких будинки не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання. Також компенсації виплатять багатодітним, прийомним сім’ям і дитячим будинкам сімейного типу.

Рішення по законопроєкту № 4672 ухвалили 310 нардепів після скасування Кабінетом Міністрів пільгової ціни на електроенергію для населення у 90 копійок за перші 100 кВт-год із січня 2021 року та встановлення її на рівні 1,68 грн за кВт-год.

Крім того, скасували пільгу в 90 копійок за перші 3000 кВт-год при використанні електрики для опалення. Тариф 1,68 грн/кВт діяв уже для всього обсягу вживаної електроенергії.

ФОТО – VBUD

Читайте також:

  1. Знизити тарифи! Жителі Великодимерської громади написали лист Зеленському. ФОТО

  2. Нафтогаз підвищив ціну на газ для населення на 14%

  3. Григорій Голубовський очолив КП «Броваритепловодоенергія»

  4. Броварчани заборгували КП «Броваритепловодоенергія» близько 50 млн грн. Чи стартує вчасно опалювальний сезон?

Поділіться.

Залиште відповідь