Виконком міської ради 30 січня затвердив порядок розподілу 9 квартир, які надав забудовник «Альянс-Новобуд» у «Лісовому кварталі». Так, 6 квартир, власники яких отримають постійні ордери, розділять між «афганцями», «чорнобильцями», вчителями, медпрацівниками, родинами загиблих під час Революції Гідності, а дві «службові» та одну «для тимчасового проживання» – віддадуть медикам та правоохоронцям, які перебувають на квартобліку в міськвиконкомі.

Як зазначено в проекті рішення виконкому, житлова площа надана в рамках «актів приймання-передачі майнових прав до договору про реалізацію проекту будівництва багатоквартирної житлової споруди на території 3-го мікрорайону IV житлового району від 24.12.2012 р.». Як зазначено у договорі  відділу капітального будівництва Броварської міської ради та ТОВ “Альянс-Новобуд”, при реалізації проекту будівництва багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону, забудовник  узяв на себе певні зобов’язання, серед яких і це:

Як повідомив  журналістам «Трибуна-Бровари» начальник відділу з житлових питань Володимир Маковський, безкоштовні квартири від «Альянс-Новобуд» розподіляли відповідно до існуючої черги на квартоблік. Так, першими на отримання житла мають право ті громадяни, які потребують поліпшення житлових умов. Таких у Броварах – 4200 осіб. Серед них також є «перші», це –  пільговики, що також діляться на кілька груп. Як повідомив начальник відділу, попереднього разу (мається на увазі 2016 рік ) безкоштовні квартири розподілили між АТОвцями, тож цього разу житло ділили між іншими категоріями потребуючих.

Володимир Маковський

Так, у буд. 245 по вул. Київській (ЖК «Лісовий квартал») забудовник надав 3 квартири, власники яких отримають постійні ордери. Трикімнатну квартиру, яка має житлову площу 46,2 м², буде розподілено серед учасників бойових дій в Афганістані. Окрему двокімнатну квартиру в цьому ж будинку із житловою площею 32,4 м² надано для розподілу серед учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що мають пільги по ІІ категорії. Ще одну двокімнатну (32,0 м²) виконком надав для забезпечення житлом сім’ї, потребуючій поліпшення житлових умов, громадянки Антоніни Дворянець, яка загинула під час участі у Революції Гідності.

Окрему двокімнатну квартиру житловою площею 31,1 м² у буд. 243-А по вул. Київська (ЖК «Лісовий квартал» – першій «свічці» за «Сільпо») розподілять між педагогічними працівниками управління освіти і науки Броварської міськради. Учителям виділено ще одну двокімнатну (35,6 м²) у будинку №2-А по вул. Чорновола В’ячеслава (друга «свічка» за «Сільпо»). Іншу двокімнатну квартиру (31,1 м²) у цьому ж будинку буде розподілено між медичними працівниками Броварської лікарні.

Також рішенням виконкому в число «службова» включено двокімнатну квартиру (35,6 м²) в буд.243-А по вул. Київська та закріплено за Броварською ЦРЛ. Іншу двокімнатну (31,6 м²) в цьому ж будинку включено в число «службова» та закріплено за Броварським відділом національної поліції. У фонд “для тимчасового проживання» відійшла двокімнатна (32,2 м²) у буд. 245 по вул. Київська. Кому вона дістанеться – невідомо.

У своєму блозі громадська активістка, член Штабу з розробки та громадського обговорення змін до Генерального плану міста Бровари, фахівець із питань архітектури, помічник депутата міської ради Андрія Саука  Ірина Нікітчина повідомляла, що інформацією щодо кількості житлової площі та технічних характеристик квартир, які забудовник планує передати, виконком міської ради не володіє. Проте не секрет, що 23 квітня 2015 року ТОВ «Альянс-Новобуд»» передало місту за інвестиційним договором 24 квартири (понад 2000 м²), а 16 лютого 2016 року –  11  квартир сумарною площею понад 640 м². Якщо врахувати ще 9 квартир загальною площею 308, 4 м², то “Альянс-Новобуд” передав місту 2 948,4 м². І це далеко не 5540 м², які обіцяв. Нагадаємо, згідно із конкурсними  пропозиціями , “Альянс-Новобуд” обіцяв реалізувати проект будівництва  багатоквартирної житлової забудови  на території 3-го мікрорайону  протягом 3-5 років почергово, тобто, завершити в 2017 році, однак будівництво триває і донині.

Фото – авторки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: