Конкурс: на маршрути №№4 та 7 шукають перевізників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відповідне рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№4 та 7 схвалив виконком міської ради 23 червня.

Від претендентів прийматиме документи УБЖКГІТ, реєструватиме їх у журналі обліку та надаватиме консультації з питань проведення конкурсу.

Документи прийматимуть із 26 червня 2020 р. до 27 липня поточного року (до 10 год).

Участь у конкурсі для перевізників-претендентів – безкоштовна.

7-ий і 4-ий: у Броварах планують запустити нові маршрутки. СХЕМА

Як зазначено в додатку до рішення виконкому, маршрутки мають курсувати щоденно з 6:30 до 20:00 з інтервалом 30 – 35 хв. Субота та неділя – за окремим графіком.

На маршруті повинно бути по 2 автобуси та одному резервному. Самі ж автобуси  мають бути класу А І та не старші 7 років. Кожен автобус має бути облаштований не менше 19-ма місцями для сидіння.

Нагадаємо, маршрут № 4 має поєднати броварську поліклініку, вокзал і новий цвинтар на Торгмаші, а № 7 – Зеленого папугу з Масивом і Промвузлом.

Автобуси на нових маршрутах №№ 4 і 7 працювали в тестовому режимі з 1 до 8 червня. Маршрут №4 тестувало ТОВ АТП «13209», яке обслуговує в Броварах приміські маршрути №404 та 403-А та кілька міжобласних маршрутів. Як повідомили в товаристві, участь у конкурсі планують узяти.

Маршрут №7 тестувало ТОВ «ТК «Автосоюз». Автобуси товариства працюють на маршрутах «Бровари-Київ» №№403, 330, 810, 327, 411. Чи планують узяти участь у конкурсі – невідомо: на дзвінки керівництво не відповідає.

Нові маршрути №№ 4 і 7 запрацюють уже за кілька днів, – Сапожко

Розкривати конверти задля перевірки документів конкурсний комітет буде 28 липня о 14 год у каб. 204 на вул. Гагаріна, 15.

Безпосередньо визначення переможця конкурсу відбудеться 11 серпня 2020 р. о 14 год за тією ж адресою, де і відбуватиметься перевірка документів.

По закінченні всіх необхідних конкурсних процедур із переможцями буде вкладено договори на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах №№4 та 7.

Читайте також:

  1. Завтра на Київщині послаблюють карантин і запускають транспорт. ВІДЕО
  2. Сьогодні Київ запускає весь наземний транспорт, метро – з 25 травня. ВІДЕО
  3. Як і який пасажирський транспорт ходить у Броварах
  4. Залізничні перевезення запрацюють уже цього тижня, – Криклій
  5. Метро в Києві відкрилось: які нові правила для пасажирів
Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply