Коронавірус у «Калинці»: заразились 9 дітей, 7 працівників і один із батьків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У садочку «Калинка» на Торгмаші, де понад тиждень тому виявили спалах COVID-19, загалом заражені коронавірусом 17 осіб. Після перших тестувань методом ПЛР інфекцію виявили ще в 4-х працівників закладу і в одного з батьків. У цілому провели 125 обстежень відвідувачів садочка і родичів. Про це «Трибуні» розповів Ігор Кравцов, керівник первинної медицини Броварів.

Як розповів очільник центру первинної медицини, в «Калинці» тести ПЛР зробили 61 працівнику, з яких 7 виявились позитивними. На стаціонарному лікуванні перебуває лише вихователька, як стала першою виявленою хворою на COVID-19.

Також перевірили 26 вихованців закладу і 38 контактних із ними родичів. Число інфікованих дітей не змінилось після перших тестувань тиждень тому – 9. А от серед родичів становили одного зараженого із батьків.

Раніше міський голова повідомляв про відсутність інфікованих дорослих, крім персоналу. Тоді ж Ігор Сапожко розповів, що єдині двоє шпиталізованих же виписали з лікарні в Боярці.

Ігор Кравцов зазначає, що більшість заражених переносять недугу легко. Багато хто – взагалі безсимптомно. Це стосується і інших хворих у Броварах.

Як зазначив керівник «первинки», з 8 червня в місті провели аж 176 тестувань ПЛР. Саме зі збільшенням числа перевірок лікар пов’язує і зростання статистики захворюваності в Броварах узагалі.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. Садок «Калинка» закривають: у виховательки виявили COVID-19 (оновлено)
  2. Усі садочки Броварів не закривають. У «Калинці» COVID-19 заражені 12 людей
  3. У Броварах перевірять на COVID-19 усіх працівників садочків
Поділитись

Leave A Reply