Крадія ліфтових котушок затримали: ним виявився раніше судимий мешканець Броварів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Поліція спіймала крадія важливого ліфтового обладнання у броварських багатоповерхівках – котушок, що містять дорогі кольорові метали. Місцевий мешканець уже зізнався у скоєнні до 20 таких злочинів. Наразі він перебуває в СІЗО та продовжує давати свідчення. Про це розповіли в управління поліції Київської області.

Як зазначив керівник прес-служби обласної поліції Київщини Микола Жукович, підозрюваний жив у Броварах. Це – чоловік близько 30 років, раніше був засуджений за крадіжки та викрадення автотранспорту. Наразі він перебуває в СІЗО, де дає свідчення щодо додаткових епізодів. Зі слів прес-офіцера, підозрюваний уже зізнався у приблизно 20 випадках крадіжок.

Микола Жукович також повідомив, що у справі крадіжок котушок затриманий наразі лише цей чоловік. Чи були в підозрюваного спільники – невідомо. Усю вину молодик бере на себе, запевняючи, що діяв один. Начальник відділу комунікацій обласної поліції вказує, що слідство ще триває: можливо, в подальшому з’являться інші фігуранти.

Нагадаємо, принаймні протягом останнього року ситуація з крадіжками ліфтового обладнання у Броварах стояла досить гостро. Три місяці тому керівниця управління житлово-комунального господарства Світлана Решетова розповідала, що за той час сталося близько 35 таких випадків. Сплеск активності злодіїв був перед Новим роком і в березні.

Як зазначала Світлана Решетова, злодії знімають і котушки, які містять кольоровий метал, і кабелі, і навіть двигуни. Часом їхня «робота» нагадує звичайний вандалізм: «Воно їм не знадобиться, що збираються брати, а вони просто його ламають… І для чого це – не зрозуміло». Водночас, крадії, ймовірно, є професіоналами своєї справи. Адже за наслідками крадіжок очевидно, що злочинці знають, що і де потрібно брати.

Поділіться.

Залиште відповідь