Безпрецедентна ситуація склалася в Броварах – на сцені перед Броварською міською радою до Дня Незалежності вивісили карту України без анексованого Криму та тимчасово окупованих територій Донбасу.
Це можна було б списати як недбалість чи недогляд, якби не було чітко видно, що окрім Криму «відрізали» ще й Донецьк та Луганськ.
Чи буде реакція місцевих органів влади та СБУ?


