Курс долара на 2020 рік: прогнози від Мінекономіки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

7 жовтня в Мінекономіки відбулась дискусія з питань макроекономічного аналізу та прогнозування між провідними фахівцями в сфері макропрогнозування, як державних, так і недержавних інституцій.

Відповідно до висновків провідних фахівців Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства фінансів України, Національного банку України, Державної служби статистики, Представництва МВФ в Україні, у 2020 році курс долара в середньому складатиме 27,3 грн, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

У міністерстві зазначають, що нова оцінка курсу долара відрізняється від попередньої. Так, раніше експерти очікували, що за підсумками 2019 року долар в Україні коштуватиме 28 гривень, а у 2019 році – 29,18 гривні, а в оновлених прогнозах курс долара знизився до 26,3 гривні та 27,3 гривні відповідно.

Також експерти в межах дискусії оцінили темпи економічного зростання України у 2020 році на рівні 3,2%. Інфляція наступного року має знизитися до 6,3% за рік.

У Мінекономіки наголошують, що всі прогнози представлені учасниками опитування є експертними оцінками фахівців, а не офіційними прогнозами установ.

Читайте також:

Із 7 лютого валюту можна обміняти онлайн

Шахрайство з обміном валют: три найпопулярніші способи аферистів

Поділіться.

Залиште відповідь