Київ зупиняє пасажирські перевезення (оновлено)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З понеділка, 23 березня, в столиці припиняють пасажирські перевезення. Водночас транспорт курсуватиме за спеціально розробленими маршрутами для працівників підприємств, що забезпечують критично важливі сфери життя Києва. Про це у відеозверненні щойно повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

Зазначимо, спочатку про зупинення транспорту годину-дві тому публічно повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він зауважив, що транспорт припинить рух з неділі, тобто від завтра: «Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продмагів. З неділі».

Аваков

Раніше міністр указував на необхідність запровадити в Україні «тотальний повний карантин». «На цей час у країні мають працювати лише критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності», – зазначав очільник МВС.

Водночас о 14:00 міський голова Києва Віталій Кличко вийшов із онлайнпромовою, де зауважив, що рух столичного транспорту зупиниться з понеділка, 23 березня. Однак, будуть розроблені спеціальні маршрути, куди пускатимуть лише за перепустками. Їх уже зараз передають на відповідні підприємства.

 

Очільник Києва повідомив, що вже сьогодні будуть оприлюднені маршрути, за якими курсуватиме спеціальний пасажирський транспорт. Він буде призначений лише для медпрацівників, рятувальників, правоохоронців, фахівців у сфері ЖКГ, людей, які працюють у продуктових магазинах і аптеках, а також співробітників стратегічних підприємств.

Міський голова звернув увагу, що пересуватися власним транспортом не заборонено. Окрім того, зазначив, що такі обмежувальні заходи необхідні для запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції. Віталій Кличко закликав киян залишатися вдома.

Нагадаємо, з 23:00 17 березня у Києві не працює метро, а з 18 березня пасажирський транспорт в Україні, відповідно до рішення Кабміну, може перевозити не більше 10 людей одночасно. Цього ж дня було офіційно зупинене транспортне сполучення між населеними пунктами, зокрема між Києвом і Броварами.

Читайте також:

Поділитись

Про Автора

2 коментарі

Leave A Reply