Київщина перебуває на межі 2-ої хвилі COVID-19 – Володін

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київська область нині перебуває в «зеленій зоні» епідемічної безпеки. Однак, усе може змінилися, адже наш регіон на межі на межі другої хвилі епідемії. Про це вчора заявив керівник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Його слова підтверджує статистика МОН.

«Кількість хворих та госпіталізованих на Київщині, четверо померлих за добу – все це говорить про те, що ми перебуваємо на межі другої хвилі епідемії, тож маємо максимально приділити увагу заходам безпеки та дотриманню карантинних правил», – зазначив Василь Володін учора, 14 серпня, під час засідання комісії з ТЕБ та НС.

За інформацією МОЗ, станом на сьогодні на Київщині «на межі» показник дозволеного числа нових випадків на 100 тис. населення протягом останніх 14-ти днів. Для області він становить 39,7 при дозволених не більше 40.

коронавірус

Статистика МОЗ на 15 серпня

Водночас у регіоні на «безпечному рівні» показники охоплення тестуваннями на 100 тис. населення – 55,6 за норми більше 24. А також – показника завантаженості ліжок у закладах 1-ої хвилі – 28,7 за норми не більше 50 %.

Нагадаємо, у сусідній столиці завантаженість ліжкомісць перевищила норму, тож Київ потрапив до «жовтої зони», де вже з понеділка влада пообіцяла посилити карантинні обмеження. Згідно зі статистикою МОЗ, у столиці також значно перевищений показник нових випадків.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Для українців запустили чатбот про умови перетину кордону
  2. Київ потрапив до «жовтої зони»: 17 серпня посилюють карантин
  3. Кількість хворих на коронавірус у Броварах та районі зростає – лікарі. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь