Літній майданчик «Smoky Bar» демонтують примусово

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мешканці будинку №6, що на бульв. Незалежності, неодноразово скаржилися своєму депутатові Галині Негоді щодо порушення тиші «Smoky Bar», який розташований на першому поверсі їхнього будинку: щоночі люди змушені терпіти крики, брудну лайку та бійки на літньому майданчику, який незаконно змонтували власники бару під їхніми вікнами. У свою чергу депутатка з проханням про демонтаж незаконної прибудови зверталася у відповідні відділи міської ради та озвучувала цю проблему на останній сесії. Однак прохання людей ігнорують як власники «Smoky Bar», так і у міській раді. Чому?

Ще до початку засідання виконкому до присутніх членів виконавчого комітету та, зокрема, до міського голови, звернулася депутатка міської ради Галина Негода та представники будинку Незалежності, 6 із приводу незаконного монтажу літнього майданчика «Smoky Bar» (частина кафе «Монте Карло»), розташованого на першому поверсі їхньої багатоповерхівки.

Галина Негода

Як повідомила Галина Негода, до неї, як депутата, ще на початку 2015 р. неодноразово зверталися мешканці цього будинку щодо шуму в розважальному закладі, який працює цілодобово. У свою чергу пані Галина неодноразово зверталася у відділ архбудконтролю та спецвідділ контролю за станом благоустрою щодо незаконної забудови біля кафе, звідки, власне, і лунає шум, який заважає мешканцям багатоповерхівки відпочивати у нічний час. Проблему людей та незаконний монтаж літнього майданчика  депутатка озвучувала і на останній сесії, де мер пообіцяв вирішити це питання «з понеділка». Однак, зауважує пані Галина, «віз і нині там».

Представники будинку, які прийшли на засідання виконкому, просили не тільки демонтувати незаконну прибудову, а й обмежити в часі роботу розважального закладу, адже щоночі звідти лунає голосна музика, нецензурна лайка, часто відбуваються бійки.

Як пояснив заступник міського голови Григорій Голубовський, демонтаж незаконного майданчика збиралися зробити ще 11 травня, але працівники КП «Бровари-Благоустрій» були надто завантажені роботою. У свою чергу журналістам «Трибуни» начальник спецвідділу контролю за станом благоустрою  Владислав Русанов повідомив, що на сьогодні, 22 травня, о 10 год вчергове було заплановано здійснити демонтаж незаконної прибудови, однак Андрій Василенко, у розпорядженні якого і перебуває спецтехніка, знову послався на значну завантаженість – термінове вивезення сміття, і відмовився робити демонтаж. Як стверджує Владислав Русанов, у свою чергу керівництво «Smoky Bar» ігнорує неодноразові приписи спецвідділу прибрати незаконну прибудову, а при спробі спецвідділу її демонтувати – перешкоджає.

Про останній припис адміністратору «Smoky Bar» Ользі відомо: місяць тому вона передала його керівництву, яке “дислокується” в столиці. Однак ніяких дій із боку керівництва немає і донині.

На жаль, журналістам “Трибуни” не вдалося поспілкуватися з Андрієм Василенком, щоб з’ясувати: на коли ж заплановано демонтувати незаконний літній майданчик – на численні дзвінки він не відповів. Залишається сподіватися, що директор КП у своєму щільному графіку все ж знайде “віконце”, щоб виконати доручення мера: під час засідання виконкому Ігор Сапожко надав доручення Григорію Голубовському доручити  Андрію Василенку здійснити демонтаж незаконного майданчика, а відповідним відділам – обмежити в часі роботу кафе та на його роботу звернути увагу поліції.

Фото – авторки

Поділіться.

Залиште відповідь