Перший забіг-2020 «Фан Ран»: ранок 1 січня буває добрим і бадьорим

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У перший день нового року в  столичному Маріїнському парку відбувся майже 4-кілометровий  новорічний забіг2020 «Фан Ран». Серед його учасників – і мешканці з нашого міста: представники клубу «Біг у Броварах» та паралімпійський чемпіон Олег Іваненко.

П’ятий рік поспіль TOP Runners не втомлюється доводити, що ранок 1 січня буває добрим і бадьорим. 1 січня 2020 року організатори також зібрали охочих зустріти свій перший день в колі бігових друзів на перший забіг року «New Year Fun Run 2020».

Вікова категорія – від 9 до 99 років. Цього року найстаршому учаснику забігу – 69 років, наймолодшому – 10.

Розминалися учасники забігу на стометрівці з олів’є в руках, який не встигли доїсти новорічної ночі. Потім був, власне, сам забіг.

Цього року, як і минулого, протяжність траси склала 3, 5 км – одне коло навколо Маріїнського парку.

марафон1 січня 2020 року участь у забігу взяло 147 учасників, серед яких і гості з Греції та США. Окрім киян, до забігу долучилися мешканці Чернігова, Горлівки, Жашкова, Боярки, Снятина, Ірпеня, Радомишля, Бучі, Білгород-Дністровського. Було і кілька представників із Броварів, зокрема, із клубу «Біг у Броварах», а також паралімпійський чемпіон на візку Олег Іваненко.

Опубліковано Олегом Іваненком Середа, 1 січня 2020 р.

Як розповів член клубу «Біг у Броварах» Андрій Фатєєв, клубівці та всі охочі бігали в Броварах 31 грудня. Під час 5 км забігу, який розпочали від головної ялинки міста, обдаровували дітей та людей літнього віку цукерками, вітаючи з новорічно-різдвяними святами. А вже наступного дня, 1 січня, члени клубу та охочі долучилися до марафону в Києві. Бігали, у першу чергу, для душі, щоб активно розпочати новий рік, кажуть клубівці.

марафон

Броварчани Тетяна Зварич, Дар’я Демешок, Андрій Фатєєв та Олег Іваненко

марафонЗакінчився забіг чаюванням та нагородженням 5 чоловіків та 5 жінок, які першими добігли до фініша. Серед броварчан нагородами відзначили за кращі костюми Тетяну Зварич та Дар’ю Демешок.

Опубліковано Олегом Іваненком Середа, 1 січня 2020 р.

Фото  – надані Олегом Іваненком

Поділіться.

Залиште відповідь