Маршрутки до Києва і Броварського району мають поїхати 22 травня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже цієї п’ятниці можуть запрацювати маршрутки Бровари – Київ, Бровари – район, а також офіційно для всіх – внутрішньоброварські маршрутки. Такий висновок можна робити із опублікованих сьогодні заяв міністрів охорони здоров’я та інфраструктури.

Зазначимо, вчора українська служба новин BBC із посиланням на власні джерела в уряді повідомила, що роботу громадського транспорту почнуть відновлювати вже з 22 травня. Однак, приміське сполучення мало запрацювати лише через два тижні.

Що відомо

Але під час сьогоднішнього брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вже 22 травня відновлять рух і міського, і приміського транспорту, а також нададуть можливість проведення спортивних заходів. Щоправда – дотриманням певних обмежень.

Брифінг міністра охорони здоров’я Максима Степанова,  19 травня

Сьогодні вийшло у світ інтерв’ю міністра інфраструктури Владислава Криклія у виданні «Новое время». У ньому чиновник так само зізнається, що і міський, і приміський транспорт у загальному режимі, без перепусток, запрацює вже 22 травня.

Зі слів міністра, в першу чергу почне працювати саме міський, приміський і внутрішньообласний транспорт. Обов’язковим у його роботі буде масковий режим, постійне дезінфікування і, за можливості, температурний скринінг, а також обмежена кількість місць.

Читайте також: 23 травня запрацює наземний громадський транспорт Києва

«Я думаю, що завтра на [засіданні] уряду буде внесена відповідна постанова, яка дозволить нам уже поступово почати відкриття громадського транспорту», – спрогнозував Владислав Криклій

Передісторія

Зазначимо, що минулого тижня міністр інфраструктури «розписав» три етапи виходу з карантину на транспорті. Тоді, з його слів, серед приміського транспорту під час першого етапу можливо було відновити рух лише в межах одного району.

Аудіоінтерв’ю Владислава Криклія виданню “Новое время”, 19 травня

Нагадаємо, відповідно до закону «Про автомобільний транспорт», приміський автобусний маршрут – це автобусний маршрут, який з’єднує населені пункти і протяжність якого не перевищує 50 км. Під цю категорію потрапляють маршрутки Бровари – Київ і Бровари – Броварський район.

А міський автобусний маршрут – який не виходить за межі території населеного пункту. Автобусом же вважається транспортний засіб, який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння понад 9, включно з місцем водія.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. Казуси виходу з карантину: перельоти запустять раніше, ніж маршрутки на Київ?
  2. 25 травня запрацюють дитячі садочки і метро, – Шмигаль
  3. Нові випадки COVID-19 в Броварах, Зазим’ї, Великій Димерці та Шевченковому. СТАТИСТИКА
Поділіться.

Залиште відповідь