Медикаменти за програмою «Доступні ліки» можна отримати у 5 аптеках Броварів, – ПЕРЕЛІК

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наразі урядову програму «Доступні ліки» у Броварах не профінансовано. Однак нещодавно із двома аптечними мережами міста вдалося домовитись, що вони таки видаватимуть медикаменти людям, – про це під час сьогоднішньої оперативної наради за участі міського голови розповів Ігор Кравцов, керівник первинної ланки медицини Броварів.

Як зазначив Ігор Кравцов, ліки у межах програми видаватимуть у двох аптечних мережах міста – «Вета-плюс» та в комунальній аптеці № 2.

Докладний перелік аптечних закладів, що приймають участь у Програмі «Доступні ліки», можна знайти на сайті Броварської міської ради. Загалом – це 5 аптек у Броварах.

Чиновники вказую, що відпускати ліки за програмою почали ще 22 січня. Ігор Кравцов уточнює, що урядову програму в місті досі не профінансовано. Однак мережі аптек все ж видаватимуть ліки: тобто, працюватимуть «у борг».

Аптечні заклади у межах програми надаватимуть ліки за пільговими рецептами, виписаними сімейними лікарями первинної ланки медицини, – зазначають можновладці.

Як працює урядова програма «Доступні ліки»

Зазначимо, програма «Доступні ліки» діє з квітня 2017 року. Згідно з нею, пацієнти можуть безкоштовно або з незначною доплатою отримувати деякі медикаменти від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Поділитись

Leave A Reply