Мер та його заступники визнали будівлю 7-ї школи безпечною для дітей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Не вщухають пристрасті навколо будівлі СШ №7, яка нещодавно зазнала часткової руйнації в результаті зсуву плит перекриття технічного поверху.

На головному веб-сайті міста з’явився документ, що засвідчує безпечне перебування дітей у приміщення Броварської загальноосвітньої школи №7. Так, комісія під головуванням мера міста Ігоря Сапожка та за участі його заступників Григорія Голубовського та Лариси Виноградової, секретаря ради Петра Бабича, начальника Броварського відділу ДАБІ Богдана Мельниченка, начальника ВКБ Людмили Павлик та начальника управління освіти і науки БМР Оксани Мельник в результаті проведеної роботи вирішила:

  1. Стан приміщення СШ №7 в м.Бровари визнати безпечним для експлуатації та навчання дітей.
  2. Визнати перебування дітей у приміщення СШ №7 гарантовано безпечним.

Сьогодні ж о 10:00 на території будівельного майданчика офісного центру, що будується поряд зі школою перебували інспектори Броварського та обласного відділів ДАБІ.

За словами інспекторів державного архітектурно-будівельного контролю результати сьогоднішньої перевірки стану будівництва шестиповерхового офісного ТОВ «Альянсінвестбуд» центру поблизу школи будуть відомі не раніше 26 жовтня.

Будівництво офісного центру ТОВ «Альянсінвестбуд»

Поділіться.

Залиште відповідь