Мешканці вулиці Русановича потерпають через відсутність доріг

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ініціативна група мешканців вулиці Русановича прийшла на чергову сесії міськради з вимогами, аби влада зробила асфальтовану дорогу в їхньому мікрорайоні.

“Ми вам податки — ви нам дорогу”, — таким є одне з гасел мешканців та мешканок вулиці Русановича, що потерпають від відсутності вулично-дорожної інфраструктури. У колективному зверненні йдеться, що кожної весни дорога перетворюється на болото, а влітку покривається товстим шаром пилу. У випадку надзвичайної ситуації служби порятунку туди просто не доїдуть. Окрім того, броварчан_ки вважають, що їхня вулиця взагалі — поза увагою міськлади. Адже і інжерну систему, і водо- та енергопостачання вони робили за свій кошт.

“Подивіться, як ми жили навесні, відкопували свої машини, аби кудись доїхати, — розповідає мешканка Юлія Василик. — Страшно жити в районі, куди навіть швидка не доїде”.

Під час розгляду питання міський голова Ігор Сапожко зазначив, що мешкан_ки вже були в нього на особистому прийомі, і він давав доручення відділу капітального будівництва підготувати проект на найближчу сесію, одначе профільна комісія рішення не підтримала. Адже вулиця поки поза чергою для ремонту доріг.

Депутат Леонід Черепейник зазначив, що не можна відремонтувати вулицю Русановича просто тому, що мешкан_ки прийшли на сесію, адже в місті є безліч інших вулиць, які ніколи не були асфальтовані. Разом із паном Черепейником депутати Сергій Батюк, Микола Зінченко та Василь Кочубей запропонували містян_кам такі варіанти:  узяти всі витрати на себе, стати в чергу на ремонт або ж приєднатися до фінансування дороги разом із містом.

Зрештою, 21 голосом депутатський корпус підтримали виділення коштів на створення проектної документації для будівництва асфальтованої дороги. Утім, із надією, що або мешкан_ки долучаться до фінансування, або ж таки вдасться отримати державну субвенцію на ремонт.

Зазначимо, що питання відсутності інфраструктури актуальне для багатьох мікрорайонів міста. У листопаді минулого року було затверджено перелік вулиць, провулків, площ, бульвару та майдану на території м.Бровари. Згідно з документом у місті налічується 284 об’єкти, серед яких одна площа, один майдан та один бульвар. При цьому згідно з офіційним переліком «ґрунтових доріг, на яких взагалі відсутнє асфальтобетонне покриття» у Броварах 140.

 

Поділіться.

Залиште відповідь