Мешканці ЖК «Діамант» і «Меркурій» знову зі світлом … і знову тимчасово

Pinterest LinkedIn Tumblr +

11 червня мешканці ЖК «Діамант» і «Меркурій» укотре лишилися без світла й води, і вже за традицією (як робили до цього на вул. Київській 25 і на вул. Гагаріна 29 травня) перекрили вулицю Київську з вимогою до броварської влади вплинути на забудовника. 12 червня ініціативна група була на прийомі в міськраді.

Зі слів мешканців, електроенергію в будинках відключили через заборгованість у 254 тис. грн. Залишившись без світла і води, мешканці ЖК «Діамант» та «Меркурій» почали оперативно збирати кошти, аби погасити принаймні частину боргу. Людям вдалося зібрати близько 145 тисяч гривень і перерахувати їх «Київобленерго». Зрештою, у другій половині дня світло в помешканнях знову з’явилося. За словами представника управляючої компанії «Діамант-Сервіс» Костянтина Фісуна, іще близько 130 тисяч гривень мав сплатити сам забудовник Ярослав Клацун. Утім, підтверджень цьому немає. Під час прийому ініціативної групи в міськраді Ярославу Клацуну неодноразово телефонували і пан Фісун, і секретар Петро Бабич, і самі мешканці. Забудовник то кидав слухавку, то нібито обіцяв заплатити.

Як розповів представник управляючої компанії «Діамант-Сервіс», світло мешканці ЖК матимуть до 19 червня, доки не прийде час платити аванс на наступний місяць. Справа ж у тому, що «Діамант» і «Меркурій» досі не мають постійного підключення до електромереж, користуються тим, що передбачено для будівництва, у той час, як саме будівництво наступних черг — на довгій паузі. Купуючи нерухомість, містяни відверто пішли на ризик, не перевіривши наявність підключення до електромереж.

Доки ж компанія-забудовник не виконає технічних умов, стабільного електропостачання будинки отримати не зможуть. Як вихід із ситуації розглядається передача РП-41, що належить місту, у власність «Київобленерго» за умови взяття на баланс будинків «Діаманта» і «Меркурія». Утім, чи вигідно місту заради мешканців кількох будинків передавати обладнання з кабельними лініями та потужностями підприємству, що не вклало грошей у його будівництво, — лишається спірним питанням.

Припускаємо, що нових обертів ситуація навколо «Діаманта» і «Меркурія» може набрати на черговій сесії міськради, що відбудеться 21 червня, хоча до порядку денного рішення по ЖК не включене.

Поділіться.

Залиште відповідь