Міський клуб закрився: у співробітниці підозра на COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Місцевий клуб Броварів тимчасово закритий для відвідувачів, а його працівники сидять на обсервації. Причиною стала підозра зараження коронавірусом співробітниці. Рішення про відкриття чи перехід на карантин ухвалять після одержання результатів ПЛРтестування, які мають надійти з дня на день. Про це «Трибуні» розповіла Катерина Мелікова, керівниця відділу культури Броварської міської ради.

Як зазначила Катерина Мелікова, у співробітниці клубу захворів син. Щоправда, експрестест дав негативний результат на COVID-19. У п’ятницю у працівниці та її дитини відібрали мазки для ПЛРтестування, на результати очікують із дня на день.

Наразі жінка перебуває вдома, в Рудні, на обсервації. Нечисленні співробітники клубу, які не перебували у відпустках і, відповідно, не контактували із співробітницею, – теж сидять по домівках. Вони працюють дистанційно. Загалом контактними визнали трьох осіб.

Сам клуб закрили на кілька днів, принаймні до надходження результатів ПЛРтестування. Тим часом міський відділ культури працює у звичному режимі. Адже, зі слів Катерини Мелікової, співробітники не контактували з працівницею клубу.

Зазначимо, міський клуб Броварів розміщено на першому поверсі в багатоповерхівці на вул. Гагаріна, 6, між майданом Свободи і Порошинкою. Заклад межує із Броварським краєзнавчим музеєм, який облаштований у сусідньому приміщенні.

Фото – Ігор Туржанський

Читайте також

  1. Карантинні показники на Київщині нормалізувалися, але про послаблення не оголошують
  2. Дитячі табори не відкриють до серпня. ВІДЕО
  3. Сьогодні в Україні відновили роботу кінотеатри
Поділіться.

Залиште відповідь