Про те, що саме виконавчий комітет Броварської міської ради стане робочим органом із визначення перевізників на міських маршрутах, повідомив у вівторок, 13 березня, начальник управління економіки Микола Загуменний.

На порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради було винесено проект рішення про призначення відповідальним за визначення перевізників міських маршрутів все той самий виконавчий комітет. В управлінні економіки це пояснюють відсутністю заявок на конкурс робочих органів.

Як пояснила головна спеціалістка відділу економічного розвитку та інвестицій Олена Новікова, відповідно до чинного законодавства перевізників мав визначати спеціальний робочий орган. Однак, за її ж словами, котрий рік відповідальність за таке рішення на себе не хочуть брати жодна з організацій, оскільки заявки на відповідний конкурс просто не надходять. У зв’язку з цим начальник управління економіки представив проект рішення, згідно з яким саме виконавчий комітет поведе конкурс та визначить перевізників міських маршрутів загального користування. Відповідне рішення на сьогоднішньому засіданні виконкому підтримали одноголосно. Отже, саме цей орган буде визначати, хто буде відповідальними за перевезення броварчан_ок містом.

ДО ТЕМИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ : Ігор Сапожко про «тиск зверху» щодо безкоштовного автобуса: «Жодного дзвінка від нас не було».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: