Місцевий футбольний клуб місто дотує майже на 1 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Комунальне підприємство «Міський футбольний клуб» додатково профінансують на 948 тис. грн. Кошти підуть переважно на зарплатню працівників. Про це йдеться в проєкті рішення, який сьогодні підтримала постійна депутатська комісія з гуманітарних питань. Остаточне рішення про виділення коштів мають затвердити на сесії ради Броварської ОТГ, що відбудеться 29 липня.

Нагадаємо, Міський футбольний клуб, як і деякі інші комунальні підприємства, дотують із місцевого бюджету. Востаннє грошей на діяльність додали в квітні цього року. Тоді так само йшлося переважно про зарплатню працівникам. Бюджет на 2021 рік у квітні затвердили в сумі 1,235 млн грн.

Тепер же кошторис цьогорічної діяльності комунального підприємства планують збільшити до 2,183 млн грн. Тобто, у порівнянні з квітнем, сума збільшиться на 948 тис. грн. Причому, як розповів керівник відділу фізкультури та спорту Дмитро Рожков, цих грошей до кінця року не вистачить.

Зі слів чиновника, орієнтовно в жовтні 2021 року відділ знову проситиме фінансування на зарплату працівникам.

Дмитро Рожков

Дмитро Рожков. Фото – Микола Кожемяко

Нинішніми змінами, згідно з проєктом рішення, передбачено збільшити фонд заробітної плати з нарахуваннями до 1,965 млн грн (у квітні було 1,039 млн грн). Коштів на оплату комунальних послуг додадуть 74 тис. грн (збільшать із 112,5 тис. грн до 186,5 тис. грн).

Водночас не зміниться бюджет на оплату інших послуг – 17,9 тис. грн. А зі статті видатків «предмети, матеріали, обладнання та інвентар» навіть знімуть 52 тис. грн (зменшення суми з 65,1 тис. грн до 13,1 тис. грн).

Окрім того, як і раніше на «придбання обладнання і предметів довгострокового користування» та «реконструкцію та реставрація інших обʹєктів» цьогоріч у бюджеті комунального підприємства не передбачено жодної копійки.

Як зазначив Дмитро Рожков, суму виділених коштів і їхнє цільове призначення визначали спільно з бюджетним відділом. Враховуючи брак грошей у бюджеті на всі потреби, запланували профінансувати лише найпотрібніші статті витрат.

Загалом, як зазначив керівник відділу фізкультури та спорту, на 2021 рік загальне фінансування прогнозують у розмірі 2,5 – 2,6 млн грн.

З історії фінансування МФК

Зазначимо, раніше фінансування КП «Міський футбольний клуб» із місцевого бюджету критикували депутати й активісти. Вони зазначали, що підприємство має самотужки заробляти на оренді своїх спортивних майданчиків і коштах, що сплачують батьки за тренування дітей.

Водночас представники влади вказували, що «перекрити» цими коштами всі потреби підприємства неможливо. До того ж, на майданчиках часто тренуються пільгові категорії та спортсмени, які не сплачують орендну плату на загальних підставах.

Фото – Микола Кожемяко 

Читайте також

  1. Нові тарифи на тренування та оренду футбольних полів від КП «МФК «Бровари»
  2. На День незалежності в Броварах відбудеться благодійний забіг
  3. Футболісти вшанували пам’ять Дмитра Янченка на «Кубку Юніона». ФОТО, ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь